Nacionalinės atrankos 2014 komisija. Kaip vertinate?

 Nacionalinės atrankos 2014 komisija. Kaip vertinate?

Nacionalinė atrankos komisija

nacionaline-atranka-komisija

Nacionalinės atrankos komisijos nariai vertina ir komentuoja konkurso dalyvių pasirodymus, o šįkart siūlome įvertinti būtent komisijos darbą, jų replikas.

Kurių komisijos narių vertinimai ir kritika patinka labiausiai, o kurie galbūt neturėtų užiimti tokios vietos?

9

avatar
8 Komentarų gija
1 Gijos atsakymai
0 Sekėjai
 
Labiausiai sureaguotas komentaras
Karščiausia komentarų gija
7 Komentaro autoriai
danguoledonatasIrenaGerardasstase Naujausių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi seniausi labiausiai balsuotas
Iš šalies
Svečias
Iš šalies

Labai dažnai pamąstau:”o jeigu ką nors iš komisijos narių išsiuntus į euroviziją …?” 😉 Juk jie, kurie taip stipriai komentuoja, kritikuoja, kartais patarinėja, žino kaip ir ko reikia eurovizijai, kad nugalėt. Bent jau į dešimtuką papult. Neesu pisimistas, bet įvertinkit situaciją realiai – lietuviai niekada nepasirodys geriau nei tai padarė LT UNITED 🙂 Dar prieš du dešimtmečius šis konkursas gal ir buvo dainos konkursas. Šiai dienai – deja! Pažiūrim ką turim šios dienos lietuvių eurovizijos atrankoje. Vos du ar trys realūs pretendentai. Įdomu, kodėl taip stipriai užsidarė keliai naujiems veidams? Juk labai dažnai atsiranda šviežių perlų, kurie kurkas stipriaustovi už… Skaityti daugiau »

dar žiūrinti
Svečias
dar žiūrinti

Šiaip ar taip, šių metų atrankos tvarka kažkokia įdomi… Na, vis tiek ne viskas iki galo aišku, kaip ten su tom dainom bus, kas ir kaip jas pasidalins. Viena aišku, kad jei daina prasta, nesvarbu, kad ir teks ji geram atlikėjui, vis tiek galutinis rezultatas bus liūdnas. Tas pat bus, jei gerą dainą atiduos bebalsiui ir ne itin dainuot mokančiam pamaivai (turbūt visiems suprantama, apie ką aš čia). Ir kas keisčiausia, kad ne taip jau gerai pasirodantis Martynas Kavaliauskas dar iki šiol neiškrito ir komisijos yra vertinamas gana palankiai (o juk jis ten, tarptautinėj scenoj, susimautų visiškai – ir nusidainuoja,… Skaityti daugiau »

stase
Svečias
stase

Arūnai, noriu tavęs paprašyti, vesdamas laidą būk nuoširdus, juokauk rimtai ir nuoširdžiai.Visi tie kompleksuoti juokeliai yra nemalonūs ir erzina. Aš žinau, tu esi abus bet vesti laidas nemanau, nes perdau kompleksuoji, mylėk save ir kitus, būk nuoširdus ir tada būsi įdomus. Sėkmės tau.

stase
Svečias
stase

Ir dar Arūnai, kalbėdamas nemataluok alva, erzina tai, net nervina. Kompas nerašo vienos raidės…

Gerardas
Svečias
Gerardas

Neretai komisija vertindama kritikuoja visiskai pro sali neivardindama sriciu ties kuriais dainininkas is tikruju turetu tobulinant padirbeti.

Irena
Svečias
Irena

Komisijoj turėtų būti tie, kurie sugebėjo garbingai atstovauti Lietuvą Eurovizijoj – pirmiausia LT United nariai, ir kiti bent jau patekę į finalą.

donatas
Svečias
donatas

Jau baigesi balsavimas ivyko klaida it televizija parode skaiciuojant balsus ir tai faktas ziurikite:
“Take at me now” : ziuri dave -11 ziurovai-10= 21
“Attencion” ziuri dave-8 ziurovai-12=20
“its a boy”ziuri dave -5 ziurovai-8=13
turejo laimeti “Take at me now” o laimejo “Attencion”
tai ivyko apgaule ir tai faktas geda lietuvos euravizijai,kurie tai daro
GEDA,GEDA!!!!!!!

donatas
Svečias
donatas

Tai kam reikia rinkti daina jeigu skaiciuojate balsus blogaitai iskarto siuskite ka norite ir viskas.

danguole
Svečias
danguole

ar begalejom isrinkti baisesne daina..Aivaras Stapukonis atrode geriau ,apie komisija is viso tyliu:kaip durniu kompanija,nesuprasi,ten bent vienad muzikalus ar nepapirktas zmogus buvo!?!