Kokiu numeriu reikia balsuoti už Lietuvą Eurovizijoje?

voting-eurovisionPrimename, kad už Lietuvos atlikėjus Eurovizijoje negalima balsuoti esant mūsų šalies teritorijoje. Tą gali daryti tik užsienyje gyvenantys žmonės. Tiesa, gali balsuoti tik tų šalių gyventojai, kurių atstovai dalyvauja ar dalyvavo šių metų Eurovizijos konkurse.

Balsuoti galima tiek skambinant telefonu, tiek ir siunčiant sms žinutę įrašius mūsų atlikėjų pasirodymo numerį. Monikos ir Vaido pasirodymo numeris Eurovizijos finale 2015 yra 7. Taigi, sms žinutėje reikia įrašyti skaičių 07.

Telefono numeris, kuriuo reikia balsuoti už Lietuvą siunčiant sms žinutę ar skambinant telefonu kiekvienoje šalyje yra skirtingas, todėl turite žiūrėti transliaciją toje šalyje, kurioje gyvenate.

Taip pat nuo praėjusių metų sudaryta galimybė už konkurso dainas balsuoti ir internetu per Eurovizijos mobiliąją programėlę app. Tad jeigu turite išmanųjį telefoną, tai pats paprasčiausias būdas. Minėtąją išmaniąją programėlę į savo mobilųjį telefoną galite parsisiųsti iš eurovision.tv puslapio.

Video apie balsavimą Eurovizijoje

21 komentaras apie “Kokiu numeriu reikia balsuoti už Lietuvą Eurovizijoje?”

  1. na aiskus. Nori, kad LT butu kuo auksciau, o netr nesivargina kokiais numeriais siust sms uz Lietuva is kitu saliu, kur lietuviu belenkiek … UK, airija, norvegija …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.