Pirmasis Eurovizijos 2012 pusfinalis – Gegužės 22 dieną

Pirmasis Eurovizijos 2012 pusfinalis vyks gegužės 22 dieną. Tiesioginę transliaciją iš Baku bus galima stebėti nuo 22:00 valandos per LRT televiziją. Pirmajame pusfinalyje savo kūrinius atliks šių šalių atstovai:

Albanija;
Belgija;
Graikija;
Islandija;
Juodkalnija;
Latvija;
Rumunija;
Suomija;
Šveicarija;
Airija;
Austrija;
Danija;
Izraelis;
Kipras;
Moldova;
Rusija;
San Marinas;
Vengrija.

Šių šalių gyventojai ir turės galimybę rinkti labiausiai patikusius kūrinius pirmajame pusfinalyje. Pirmajame pusfinalyje taip pat turės teisę balsuoti ir:

Azerbaidžanas;
Ispanija;
Italija.

6 komentarai apie “Pirmasis Eurovizijos 2012 pusfinalis – Gegužės 22 dieną”

 1. Man patiko
  1 Airija
  2 Graikija
  3 Rusija
  4 Islandija
  5 Albanija
  6 Rumunija
  7 Kipras
  Gaila dėl Latvijos,Izraelio ir San Marino 🙁 Kiti nepatiko,aišku Šveicarija ir Austrija tikrai neblogi….

  1. Taip Izraelis turbūt viena geriausių dainų padainavo,bet tie masiniai balsavimai yra neprognuozuojami dažnai,todėl savotiška loterija gaunasi arba žaidimas iš nieko 🙂

 2. Jei ne per “girtą fortūną” praslydus Moldova. sakyčiau, kad su pirmuoju pusfinaliu viskas yra gerai. Iškrito mano favoritai Izraelis, bet to ir reikėjo tikėtis, nes jų daina tikrai buvo taikyta tai masių daliai, kuri turi išskirtinį skonį ir išskirtinį humoro jausmą. Bet ačiū jiems, kad surizikavo, nes pristatė grupę, kurios muzikavimą seksiu, ieškosiu, klausysiuos. O be Eurovizijos nė sapnuot nebūčiau susapnavus, kad toks grožis kažur egzistuoja -)))

 3. Grieztas

  Sveicarai, austrai su savo gerai skambanciomis, klubinio stiliaus dainomis tikrai turejo papulti i finala. Kaip ir kitokio plano melodingos bet grazios, geru atlikeju balsu latviu ir suomiu dainos. O vat ka tie balsuotojai rado pvz islandu ir rusu “dainose” tai nesupratau ir matyt niekad nesuprasiu. Beje pritariu cia kazkam kad izraelio daina irgi galejo patekt i finala, tikrai nebuvo blogiausia.

 4. Pulsaras

  Izraelis išvis neturi teisės dalyvauti EUROvizijoje, nes jis yra AZIJOJE. Tas pats ir su EUROPOS čempionatais. Čia gryna politika. Todėl visada džiaugiuosi, kai jie iškrenta – Fortūna ištaiso neteisybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *