Vaikų Eurovizija 2019

2019 metais Lenkijoje įvyko Vaikų Eurovizijos dainų konkursas. Praėjusiais metais Lenkijai pavyko laimėti konkursą su Roksana Węgiel pasirodymu. Konkurse dalyvavo net 19 šalių atstovai.

Šiais metais netrūko ir įtampos, nugalėtojas išaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis. O nugalėti pavyko Lenkijai surinkus 278 balsus. 166 balai surinkti iš žiūrovų balsų, kiti likę 112 balsai buvo surinkti iš komisijos. Įpusėjus balsavimui (po komisijos balsų), pirmojoje vietoje buvo Kazachstano atstovas, deja jam nepavyko pavergti žiūrovų širdžių, ir surinko mažiausiai žiūrovų balsų iš viso galutinio penketuko, vos 79 balus. Kur bus rengiamas kitų metų Vaikų Eurovizijos konkursas dar nėra aišku.2019 Vaikų Eurovizijos rezultatai

Eurovizija.net apklausoje dalyvavę žmonės spėjo, kad gali laimėti viena iš šalių: Lenkija, Australija arba Prancūzija. Visos šios šalys surinko po 11 jūsų balsų apklausoje. Tad galime teigti jog nugalėtoją nuspėti pavyko. Deja kiek žemiau už trejetuko liko Prancūzija (5 vieta) ir Australija (8 vieta).