Dainos

Eurovizijos dainų konkursas jau vyksta ilgiau nei pusę amžiaus, o per šį laikotarpį Eurovizijos scenoje nuskambėjo daugiau kaip 1000 įvairiausių dainų. Vienos jų buvo dramatiškos, kitos aistringos, o dar kitas būtų galima pavadinti tiesiog pokštu. Vienos dainos sulaukė milžiniško populiarumo, o kitos "užgeso" iškart pasibaigus konkursui, tačiau mūsų manymu, kiekviena daina priklausanti Eurovizijos "šeimai" nusipelno išskirtinio dėmesio, todėl laikui bėgant tikimės, jog bus įvykdyta mūsų išsikelta misija ir visos Eurovizijos konkurso dainos, bus publikuojamos šiame puslapyje.

Tuo tarpu šiame skyrelyje apžvelgsime įvairias ir tuo pačiu kažkuom išskirtines Eurovizijoje skambėjusias dainas:

Populiariausios dainos. Šios Eurovizinės dainos sulaukė didžiausio populiarumo ir nemaža dalį vis dar galima išgirsti įvairių koncertų metu.

Lietuviškos dainos. Eurovizijoje lig šiol nuskambėjo tik dvi dainos Lietuvių kalba. Gal kitais metais išgirsime ir trečiąją..?

Rusiškos dainos - Eurovizijos scenoje ne taip ir dažnai skamba rusiškos dainos. Rusijos atlikėjai dažniausiai renkasi dainuoti angliškai. Visgi, keletas dainų buvo atlikta ir rusų kalba.

Ispaniškos dainos. Ispanų kalba, viena populiariausių pasaulyje, tad šios šalies atstovai gana dažnai renkasi dainuoti būtent savo nacionaline kalba.

Įdomios dainos - Visos dainos yra savotiškos ir unikalios (išskyrus akivaizdžius plagijatus), tačiau konkurse yra nuskambėjusių ir tokių dainų, kurios būtų galima pritaikyti būdvardį "Įdomios".

Pokštai. Kitaip šių dainų ir nepavadinsi. Vieni tokius kūrinius įvardija kaip protesto formą, antri kaip ironiją, tačiau bet kokiu atveju net ir tokie linksmi kūriniai suteikia konkurso išskirtinumo ir šmaikštumo.