Eurovizija 2014

Eurovizija 2014
Eurovision 2014

Karščiausios naujienos!

Finalo rezultatai

Austrija (Conchita Wurst) – Eurovizijos 2014 konkurso nugalėtoja

Eurovizijos 2014 finalo dalyviai

Antrojo pusfinalio rezultatai

Vilija Matačiūnaitė nepateko į “Eurovizija 2014″ finalą…


Pirmojo pusfinalio rezultatai

2014 metais, 59-tasis Eurovizijos dainų konkursas vyksta Danijoje. Šiai šaliai teisę organizuoti Eurovizijos dainų konkursą 2014 iškovojo Emmelie De Forest su daina “Only Teardrops“. Tai bus trečias kartas kai Danija gavo teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą. Šioje šalyje konkursas vyko 1964 ir 2001 metais. Abu kartus konkursas buvo surengtas Kopenhagoje.

2014 metų konkursą organizuoti ir vėl gi buvo patikėta šios šalies sostinėje. Renginys vyks gegužės 6–10 dienomis, „B&W-Hallerne“ pramogų arenoje. Renginio vedėjai – Nikolaj Koppel, Lise Rønne ir aktorius Pilou Asbæk.

2014 metų Eurovizijos šūkis — „Join us“ („Prisijunk prie mūsų“), kuris pavaizduotas ir mūsų puslapio centre.

Lietuvos daina ir atlikėja: Vilija Matačiūnaitė – Lietuvos atstovė “Eurovizija 2014″ konkurse!

Eurovizija 2014: Dainos ir dalyviai. Jau yra žinomos visos šių metų konkurso dainos.

Pirmojo pusfinalio dalyviai. Pirmasis pusfinalis vyks gegužės 6 dieną.

Antrojo pusfinalio dalyviai. Antrasis pusfinalis vyks gegužės 8 dieną. Jame pasirodys ir mūsų šalies atlikėja, Vilija Matačiūnaitė.

Finalo dalyviai. Kaip visuomet didžiosios šalys ir renginio šeimininkai jau turi rezervuotą vietą finale.

20 komentarų apie “Eurovizija 2014”

 1. Kas ileidot ta kvaili i komisija??? Seiliu??? C’mon. Geda. Kur prodiuseriai ziuri? Kas antram zody stiliaus, gramatikos klaida. Kiekvienam sakiny nesamone. Jo pikta, savim nepasitikiancio suvalko nuomone niekam neidomi ir projekto nepuosia. Geda nacionaliniam ttansliuotojui.

 2. simet, didesnes nesamones//sunku issivaizduoti//visai jau nusistekenta !.. bet, ponuliai, kitaip cia ir nebus..cirkuciai..

 3. Stipriausios MIA ir Vilija. žavi jaunutė Monika,bet ji dar neatsradusi savo “veido”. Bet ir tuo žavu.

  Merginos mūsų šiemet stipresnės už vyrukus.Yra darbštus vyras,mokosi, stengiasi, bet be charizmos, neįdomus, neveža. Kitas visai kaip mėnuo- jį “Norfa” gali pakvieti obuolių rūšiuoti.Trečiam teks pasitenkinti vestuvėmis, krikštynomis.

 4. Gerardas

  Ieva! Viena is favoriciu tai jau tikrai! Vilija, daugiau scenines patirties laisvumo! Saunuoles!

 5. kristina

  sunku pasirinkti, kai visi panašūs, ar ne? Dainavimo stilius, manieros, net gi amžius. Siųskime visus 5 dalyvius ir bus ok. Liks tik dainą išrinkti, nes vienas ant scenos, na-dovanokit, per mažai charizmos kiekvienam…o į penketuką jau ir žiūrėti bus smagiau 🙂

 6. KRISTINA

  Geriausia atlikeja Vilija ir daina Attention .Ši daina pagal stilių griausia atitinka Eurovizijai.

 7. Gerardas

  Merginos priedainuojancios uzscenyje nepirma karta i tona neidainuojat, Hey! Pasitempkit!

 8. Na aš tai šiaip už Viliją, tiksliau už nuostabią jos dainą…..labai originalu, visiškai naujas stilius, neįprasta….beje, manau, kad ,,BALINĖ SUKNIA” dainai netiktų……veikiau jau šiuolaikinis jaunatviškas gatvės stilius būtų pats tas……Na o jei apie Mijos ir Vilijos duetą kalbėti, manau taip pat labai vertas pamastymo pasiūlymas……jų abiejų balsai puikiai suskambėtų…..:)

 9. Peržiūrėjus visas dainas neatrodo kad daug yra stiprių dalyvių. Manau galima būtų išskirti Lietuvą, Vokietiją, Izraelį ir Lenkiją.
  Ir dar su scena Danai gerokai persistengė. Be galo didelis ekranas užgožia visus dainininkus kurie atrodo tokie mažučiai ir menkti prieš sceną. Tikiuosi įgarsinimas irgi nepaves.
  Šiaip Lietuva gan stipriai atrodo ir manau į dešimtuką tikrai pateksim. Sėkmės Vilijai.

 10. Eilinis “pravalas”. Daina prasta, o Vilija ant scenos tik kratėsi ir rėkė, manė kad nustebins Europą. Dainuoti reikia ir ne “bele” kaip, o ne tampytis ir staugti, kaip su karšta bulve burnoj.

 11. Graziai Vilija sudalyvavo, daina ir apranga turejo didesni ispudi padaryt ,ten, kazko pritruko,nebuvo ispudiga labai ,na jie abu stengesi ,aciu jiems ,kad sudalyvavo uz Lietuva ,na ir jog ne paskutinėj vietoj mes, taip jau isejo siais metais ,dar jauna ,zavi mergina ,viskas priesaky.Sekmes tau Vilija…Nenusimink tu viska padarei ,tavo kaltes nulis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *