Šokių Eurovizija

Šokių Eurovizija
Šokių Eurovizija
“Šokių Eurovizija” tai dar vienas “Eurovizijos” vardo projektas, tačiau gyvavęs vos dvejus metus. Buvo sustabdytas 2009 metais, nes sulaukė mažesnio populiarumo negu buvo tikėtasi. Šį konkursą organizavo Eurovizijos asociacija ir Tarptautinė DanceSport federacija.

Pirmasis “Eurovizijos” šokių konkursas įvyko 2007 metais, Londone. Konkurse dalyvavo 16 šalių, o jo nugalėtojais tapo suomių pora, Jussi Väänänen ir Katja Koukkula. Lietuvos atstovai, Gabrielė Valiukaitė ir Gintaras Svistunavičius, sušokę pasodoblį ir Lietuvių liaudies šokį, liko 11 vietoje. Šiame konkurse buvo leista dalyvauti tik profesionalioms šokėjų poroms.

Antrasis “Eurovision dance” konkursas įvyko 2008 metais, Glazge (Škotija). Šįkart, skirtingai nuo 2007 metų konkurso, vienas šokėjas turėjo būti profesionalas, o kitas mėgėjas (kokia nors šalies įžymybė). Nugalėtojais tapo Lenkijos pora, Edyta Herbuś ir Marcin Mroczek. Lietuvai atstovavo Karina Krysko ir Saulius Skambinas, kurie sušoko “Rumba/Cha-cha-cha” šokį. Mūsiškiai konkurse užėmė aukštą 4 vietą iš 14 dalyvių.

Buvo planuotas ir trečiasis konkursas 2009 metais, kuris turėjo įvykti Azerbaidžane, tačiau galiausiai dėl jau minėtų priežasčių buvo atšauktas. Galbūt šis konkursas dar atgims ateityje.

2

avatar
1 Komentarų gijų
1 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
2 Komentaro autoriai
agree with saulėSaulė Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Saulė
Svečias
Saulė

Norėčiau, kad atnaujintų Šokių Euroviziją 🙂

agree with saulė
Svečias
agree with saulė

me too! :3