“Eurovizija 2013” konkursą laimėjo – Danija!

Emmelie de Forest
Emmelie de Forest
Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse 2013!
20-metė mergina finale 47 taškais aplenkė antroje vietoje likusį Azerbaidžano atstovą Farid Mammadov su daina Hold Me bei 67 taškais į trejetuką patekusią Ukrainos dainininkę Zlata Ognevich su daina Gravity.
Taigi, išankstinės prognozės, kas laimės pirmąją vietą ir šiais metais pasitvirtino šimtu procentų. Sveikiname nugalėtoją ir kviečiame visus dar kartelį paklausyti atlikėjos dainos bei komentarų skiltyje palikti atsiliepimą.

Emmelie de Forest – Only Teardrops

Eurovizijos 2013 lentelė po balsavimo finale

1. Danija 281
2. Azerbaidžanas 234
3. Ukraina 214
4. Norvegija 191
5. Rusija 174
6. Graikija 152
7. Italija 126
8. Malta 120
9. Nyderlandai 114
10. Vengrija 84
11. Moldova 71
12. Belgija 71
13. Rumunija 65
14. Švedija 62
15. Gruzija 50
16. Baltarusija 48
17. Islandija 47
18. Armėnija 41
19. Jungtinė Karalystė 23
20. Estija 19
21. Vokietija 18
22. Lietuva 17
23. Prancūzija 14
24. Suomija 13
25. Ispanija 8
26. Airija 5

26 komentarai apie ““Eurovizija 2013” konkursą laimėjo – Danija!”

  1. Kitko ir nereikejo tiketis, su tokiais dainoreliais. Kokia GJan galetu siust geriau. Bet nee, lietuva normaliu dainininku nesius, nes vdrug laimetume, reiktu biudzeta patustint gerokai, kad sekanciu metu eurovizija surengt.

   1. Tai balsuok už dainininką, kurį nori siųst. Leidi kitiems išrinkt, o paskui parini nesamones, kad lietuva š išrenka.

   2. Baikim piktintis savais.. visur ir visada vien tik kritikuot mes lietuviai ir tesugebam, nu žemoj vietoj ir kas? būkim, žmonės pozityvesni.. pažiūrėkim į viską laisviau ir atlaidžiau:)

  1. Lukrecija

   Nu va . Kaimyneliai broliukai parys geriausi. Buckiai jiems kumscio forma ir stipriu.

 1. Graikijos

  Graikų daina priminė Inculto (o jie net į finalą nepateko). Dainos čia niekuo dėtos. Mes patys savęs nemylime, lietuviai emigrantai nebalsuoja, vietiniai tik kritikuoti temoka; kaimynai mūsų nemyli. Belieka mokytis iš italų meilės savo krašto žmogui

 2. Ko jūs čia verkšlenat, Lietuvos užimta vieta atspindi jos galimybes su tokia daina. Nesakau, kad ji prasta, bet tiesiog nepaliekanti didesnio įspūdžio.

  Norėjau, kad laimėtų Ukraina, bet… bet geriau jau Danija, negu Azerbaidžanas. Nemėgstu tokių “aimanavimo” dainų 🙂

 3. Nekažką

  Norvegai buvo stipriausi, bet nemanau, kad Airiai buvo patys blogiausi mažių mažiausiai turėjo 3-4 vietą užimti, o dabar paskutiniai. Vengrija išvis šūdas, kaip ir Graikija. Malta man patiko, Vokietija taip pat visai nieko.

 4. Kodėl jūs visi varot ant lietuvių jeigu patys neatidavėte nė vieno balso? Pirmiausia patys balsuokite, o po to varykite vienas ant kito. Kiaulės jūs kiaulės… Aš jau neturiu žodžiu iki ko nusirito mūsų Lietuva. Pasižiūrėkit kaip gyveno mūsų senoliai… Nebuvo nei melo, nei apgauliu. Kodėl mes negalime gyventi taip, kaip gyveno mūsų senoliai?

 5. Grazie Italia!

  O gal verčiau pasidžiaukime tuo, jog daugiausiai balų finale gavome ne iš “braliukų” ar kitų gausiai lietuvių emigrantų apgyvendintų valstybių, o iš vienos dainingiausių Europos šalių – Italijos. Kas jau kas, bet italai tikrai nusimano apie muziką: jie patys turi savo “euroviziją”, Sanremo pavadinimu žinomą, todėl ilgą laiką net nematė reikalo dalyvauti šiame politiniame-kaimynų-myliu-nemyliu šou. Taigi, nepaisant Andriaus sąsajų su Italija, galima pagrįstai teigti, jog toks italų įvertinimas tik dar kartą patvirtina faktą, kad mūsų daina – tikrai gera!
  Beje, šių metų Italijos daina – nuostabi! Bet kadangi nebuvo gerai išreklamuota ir iki apsivėmimo dažnai leista per Europos radijo stotis – todėl ir liko 7-ta. Tas pats nutiko ir su mūsų daina.
  Užpraeitų metų Azerbaidžano dainos laimėjimas šį faktą tik patvirtina, nes daina – niekuo neypatinga (ar ilgai girdėjome ją skambant radijo stotyse pasibaigus konkursui??? 🙂 NOT! :)), o dueto berniukas – iš viso be klausos: net su ausinėmis ausyse nesugebėjo nei karto normaliai intonuoti (liaudiškai tariant, į natą nepataikė ;)). Baisu. O vis tiek laimėjo, nes buvo labai daug investuota į dainos reklamą. Štai jums ir atsakymas.
  Tad gal pradėkime mąstyti ir realiau vertinti Lietuvos galimybes laimėti Euroviziją, nustokime bambėti ir rašyti nesąmones, pamilkime pagaliau patys save – ir, žiū, gal ne tik Eurovizijoje, bet ir visame kame pradės labiau sektis… 😉
  IR: Grazie ITALIA per il voto! 🙂

  1. Italija uz mus balsavo, nes Pojavio žmona itale ir jis pats gyveno Italijoj 😉 ir muzika čia nieko deta.

 6. Nu jo, tai pastebėjau kad jau dvi iš eilės Baltijos šalys laimi, tai gal ir mums kada nors pasiseks, bet norint laimėt, reikia nors 50000-70000 litų minimum rorint patekt į penkioliktuką, o ne 30000 litų, mat Švedija ir Danija pasistengė kad jų pasirodyme būtų efektų, o Danijos atžvilgiu, buvo gan daug efektų, o Švedijos irgi nemažai.

 7. kas tas pojavis eilini klouna issiunte nei dainuot moka nei balsa turi as kazkada sakiau siunciam mineda bus numeris 1

 8. Vismantas

  Danija nebuvo verta laimėti. Jau per pusfinalį, kuomet dainavo danė, scenoje nušvito fejerverkai – toks jausmas, kad jau atliekana nugalėtojos daina. Taip nesąžininga. Visos šalys turi vienodas sąlygas išleisti atlikėjus, tačiau ne visos turi pinigų fejerverkams ir žaisliukams. Nugalėti buvo verta Ukrainos dainininkė.

 9. Sveiki,
  visi esame gabūs kritikuoti ir sakyti kaip tas ar kitkas negerai. Ta šalis neverta laimėti, to daina baisi, tas atlikėjas nemoka dainuoti. Jei jau tokie gabūs esate kritikuoti, tai parodykite kaip mokate dainuoti. Kodėl nė vienas iš kritikuojančių nepaima mikrofono į rankas ir nepadainuoja geriau už tą kurį kritikuoja? Kiekvienas iš mūsų turi savo favoritus ir savo altsaiderius, vieną muziką mėgsta, kitos negali pakęsti. Tai normalu ir žmogiška. Tačiau nereikia savo nuomonės primesti visiems, kad kiti žmonės galvotų taip kaip jūs. O kas dėl Danijos dainos… Jūsų visų paklausiu. Kaip dažnai begirdime buvusių laimėtojų dainas, pvz Rusų Believe, Suomių Hard Rock Hallelujah, Graikų My number one, Ukrainos Wild Dances, Norvegų Fairytale? Apie Švedų Euphoria nesakau nieko, ji “atgijo”, kaip šių metų Eurovizijos šeimininkė. O kaip kitos? Jos visos pasimiršo ir nesvarbu kokios geros šios dainos mums tuo metų atrodė. Tad linkiu visiems mažaiau keiksnoti vieni kitus, o nuoširdžiai pasidžiaugti šių metų geriausia daina. 😉

 10. Nieko verta ta Dane ir su tokia daina tikrai nenusipelne pergales,keli tie patys besikartojantys zodziai,tai,kad daina.

 11. Austėja

  Kodėl danė nieko verta??? Užvedanti melodija prasmingi žodžiai… Grazie Italia, kodėl Azerbaidžanas, kur laimėjo 2011 metais, yra bloga daina? Ir sakai, kad neišsiskyrė? Balsai gražūs, gražidaina, ir niekas ten nenusidainavo! 2011 Azerbaidžanas ir 2013 Danija yra geriausi nugalėtojai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *