“Eurovizija 2013” konkursą laimėjo – Danija!

Emmelie de Forest
Emmelie de Forest

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse 2013!
20-metė mergina finale 47 taškais aplenkė antroje vietoje likusį Azerbaidžano atstovą Farid Mammadov su daina Hold Me bei 67 taškais į trejetuką patekusią Ukrainos dainininkę Zlata Ognevich su daina Gravity.
Taigi, išankstinės prognozės, kas laimės pirmąją vietą ir šiais metais pasitvirtino šimtu procentų. Sveikiname nugalėtoją ir kviečiame visus dar kartelį paklausyti atlikėjos dainos bei komentarų skiltyje palikti atsiliepimą.

Emmelie de Forest – Only Teardrops

Eurovizijos 2013 lentelė po balsavimo finale

1.Danija281
2.Azerbaidžanas234
3.Ukraina214
4.Norvegija191
5.Rusija174
6.Graikija152
7.Italija126
8.Malta120
9.Nyderlandai114
10.Vengrija84
11.Moldova71
12.Belgija71
13.Rumunija65
14.Švedija62
15.Gruzija50
16.Baltarusija48
17.Islandija47
18.Armėnija41
19.Jungtinė Karalystė23
20.Estija19
21.Vokietija18
22.Lietuva17
23.Prancūzija14
24.Suomija13
25.Ispanija8
26.Airija5

Panašūs straipsniai

26

avatar
15 Komentarų gijų
11 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
23 Komentaro autoriai
AustėjaemaievaAnizargVismantas Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
he
Svečias
he

ir vel lietuvaa zemoj vietoj

Aurimas
Svečias

Kitko ir nereikejo tiketis, su tokiais dainoreliais. Kokia GJan galetu siust geriau. Bet nee, lietuva normaliu dainininku nesius, nes vdrug laimetume, reiktu biudzeta patustint gerokai, kad sekanciu metu eurovizija surengt.

Mhm
Svečias
Mhm

Tai balsuok už dainininką, kurį nori siųst. Leidi kitiems išrinkt, o paskui parini nesamones, kad lietuva š išrenka.

:)
Svečias
:)

Baikim piktintis savais.. visur ir visada vien tik kritikuot mes lietuviai ir tesugebam, nu žemoj vietoj ir kas? būkim, žmonės pozityvesni.. pažiūrėkim į viską laisviau ir atlaidžiau:)

Lauryna
Svečias
Lauryna

Kazkaip per daug panasi daina.. :)) http://www.youtube.com/watch?v=3U5Zf8tzRjU

Nesąmonė
Svečias
Nesąmonė

Vat tai dosnūs “braliukai”.
Nei estai nei latvei nedavė nė balo..

Lukrecija
Svečias
Lukrecija

Nu va . Kaimyneliai broliukai parys geriausi. Buckiai jiems kumscio forma ir stipriu.

Kamilė
Svečias
Kamilė

Iš tų ,,brolių” jokios naudos… 😀

Graikijos
Svečias
Graikijos

Graikų daina priminė Inculto (o jie net į finalą nepateko). Dainos čia niekuo dėtos. Mes patys savęs nemylime, lietuviai emigrantai nebalsuoja, vietiniai tik kritikuoti temoka; kaimynai mūsų nemyli. Belieka mokytis iš italų meilės savo krašto žmogui

Kamilė
Svečias
Kamilė

Nuoširdžiai tau pritariu.

tomis
Svečias
tomis

Ko jūs čia verkšlenat, Lietuvos užimta vieta atspindi jos galimybes su tokia daina. Nesakau, kad ji prasta, bet tiesiog nepaliekanti didesnio įspūdžio.

Norėjau, kad laimėtų Ukraina, bet… bet geriau jau Danija, negu Azerbaidžanas. Nemėgstu tokių “aimanavimo” dainų 🙂

Nekažką
Svečias
Nekažką

Norvegai buvo stipriausi, bet nemanau, kad Airiai buvo patys blogiausi mažių mažiausiai turėjo 3-4 vietą užimti, o dabar paskutiniai. Vengrija išvis šūdas, kaip ir Graikija. Malta man patiko, Vokietija taip pat visai nieko.

Kamilė
Svečias
Kamilė

Kodėl jūs visi varot ant lietuvių jeigu patys neatidavėte nė vieno balso? Pirmiausia patys balsuokite, o po to varykite vienas ant kito. Kiaulės jūs kiaulės… Aš jau neturiu žodžiu iki ko nusirito mūsų Lietuva. Pasižiūrėkit kaip gyveno mūsų senoliai… Nebuvo nei melo, nei apgauliu. Kodėl mes negalime gyventi taip, kaip gyveno mūsų senoliai?

Grazie Italia!
Svečias
Grazie Italia!

O gal verčiau pasidžiaukime tuo, jog daugiausiai balų finale gavome ne iš “braliukų” ar kitų gausiai lietuvių emigrantų apgyvendintų valstybių, o iš vienos dainingiausių Europos šalių – Italijos. Kas jau kas, bet italai tikrai nusimano apie muziką: jie patys turi savo “euroviziją”, Sanremo pavadinimu žinomą, todėl ilgą laiką net nematė reikalo dalyvauti šiame politiniame-kaimynų-myliu-nemyliu šou. Taigi, nepaisant Andriaus sąsajų su Italija, galima pagrįstai teigti, jog toks italų įvertinimas tik dar kartą patvirtina faktą, kad mūsų daina – tikrai gera! Beje, šių metų Italijos daina – nuostabi! Bet kadangi nebuvo gerai išreklamuota ir iki apsivėmimo dažnai leista per Europos radijo stotis… Read more »

Saula
Svečias
Saula

Sutinku 😀

ieva
Svečias
ieva

Italija uz mus balsavo, nes Pojavio žmona itale ir jis pats gyveno Italijoj 😉 ir muzika čia nieko deta.

Stebiuosi
Svečias
Stebiuosi

O kur naujienose finalo balsavimo rezultatai?!!!
Ieškau jau 2 valandas.

Lietuvė
Svečias
Lietuvė

Manau Giedrė Vokietytė iš x-faktoriaus, būtų 100 kartų geriau padainavus už tą Pojavį, arba kokia Gjan dar. Jus pažiūrėk kaip dainuoja Giedrė tesiog nuostabiai. http://www.youtube.com/watch?v=BtSC0VIqsNw

Saula
Svečias
Saula

Zinot tikrai as neturiu kitu minciu kaip tik GJan issiusti 🙂

Dovydas
Svečias
Dovydas

Nu jo, tai pastebėjau kad jau dvi iš eilės Baltijos šalys laimi, tai gal ir mums kada nors pasiseks, bet norint laimėt, reikia nors 50000-70000 litų minimum rorint patekt į penkioliktuką, o ne 30000 litų, mat Švedija ir Danija pasistengė kad jų pasirodyme būtų efektų, o Danijos atžvilgiu, buvo gan daug efektų, o Švedijos irgi nemažai.

gogis
Svečias
gogis

kas tas pojavis eilini klouna issiunte nei dainuot moka nei balsa turi as kazkada sakiau siunciam mineda bus numeris 1

Vismantas
Svečias
Vismantas

Danija nebuvo verta laimėti. Jau per pusfinalį, kuomet dainavo danė, scenoje nušvito fejerverkai – toks jausmas, kad jau atliekana nugalėtojos daina. Taip nesąžininga. Visos šalys turi vienodas sąlygas išleisti atlikėjus, tačiau ne visos turi pinigų fejerverkams ir žaisliukams. Nugalėti buvo verta Ukrainos dainininkė.

Anizarg
Svečias
Anizarg

Sveiki, visi esame gabūs kritikuoti ir sakyti kaip tas ar kitkas negerai. Ta šalis neverta laimėti, to daina baisi, tas atlikėjas nemoka dainuoti. Jei jau tokie gabūs esate kritikuoti, tai parodykite kaip mokate dainuoti. Kodėl nė vienas iš kritikuojančių nepaima mikrofono į rankas ir nepadainuoja geriau už tą kurį kritikuoja? Kiekvienas iš mūsų turi savo favoritus ir savo altsaiderius, vieną muziką mėgsta, kitos negali pakęsti. Tai normalu ir žmogiška. Tačiau nereikia savo nuomonės primesti visiems, kad kiti žmonės galvotų taip kaip jūs. O kas dėl Danijos dainos… Jūsų visų paklausiu. Kaip dažnai begirdime buvusių laimėtojų dainas, pvz Rusų Believe, Suomių… Read more »

ema
Svečias
ema

Nieko verta ta Dane ir su tokia daina tikrai nenusipelne pergales,keli tie patys besikartojantys zodziai,tai,kad daina.

Austėja
Svečias
Austėja

Kodėl danė nieko verta??? Užvedanti melodija prasmingi žodžiai… Grazie Italia, kodėl Azerbaidžanas, kur laimėjo 2011 metais, yra bloga daina? Ir sakai, kad neišsiskyrė? Balsai gražūs, gražidaina, ir niekas ten nenusidainavo! 2011 Azerbaidžanas ir 2013 Danija yra geriausi nugalėtojai!