Conchita Wurst

Austrijos daina 2014: Conchita Wurst – Rise Like A Phoenix

Conchita Wurst – transvestitas-dainininkė, kuri šiais metais atstovaus Austriją Eurovizijos dainų konkurse. Siūlome paklausyti jos konkursinės dainos “Rise Like A Phoenix”.

Pasirodymas Eurovizijoje

Ankstesni video

18 komentarų apie “Austrijos daina 2014: Conchita Wurst – Rise Like A Phoenix”

  1. Pritariu visapusiškai.
   Daina tikrai visai nieko. Nėra labai ypatinga, kad galėtų, mano nuomone, kažką laimėt, bet tikrai graži.
   Bet jau atlikėjo išvaizda….. šiaip esu gana tolerantiška. Bet toks vaizdas… fee.

 1. Man labai gražu

  Gražiai dainuoja, niekam nekenkia, nieko blogo nedaro, nematau problemų. Jei kas mato problemas, tai tik savo.

 2. Daina graži, atlikimas puikus, man netrukdo tokie žmonės, tegul sau gyvena visavertį gyvenimą, jie turi teisę dainuoti, būti pastebėtais.

  1. Aš jums visiškai pritariu. Atlikėjas man tikrai netrukdo. Daina puiki, įdomi, graži, melodinga. Ir daininkas pakankamai geras. Gali būti, kad kitas, 60-asis Eurovizijos konkursas vyks Austrijoje. Tad to ir linkiu. 🙂 O jei ne – tai Austrija užims tikrai aukštą vietą finale!

 3. mane tai trikdo. daina tikrai nebloga, dainuoja irgi gerai. nu bet kraupiai atrodo. tikiuosi nelaimes, nes vis tiek tai yra nenormalu… pasaulis darosi iskrypes.

 4. man irgi jis netrukdo. Gali užsimerkti ir nežiūrėti, jei nenori matyti vaizdo. Daina labai graži, jausmingai atliekama, už širdies griebianti. Manyčiau, kad tikrai galėtų laimėt. Na, o jei ne, nes kaip teigiama Rytų Europa tikrai už jį nebalsuos, tai aukštą vietą tikrai turėtų užimti.

 5. huhjffuuj

  Zodziu ne eurovizija,bet europiderastija,jeigu jau visiems taip patinka tokie issigimeliai,man jau susidaro toks ispudis,kad visdelto iskrypeliu yra daugiau negu normaliu zmoniu toj visu dievinamoj europos sajungoj,vienu zodziu,truksta zodziu kur ritasi zmonija

 6. ziurejau ir negalejau patiketi. tikrai zmones nusirito,daina gal ir visai nieko,nu bet atsiprasau,jeigu jau pakeitei lyti tai nors ir barzda reikejo nusiskusti!!! slykstu ziureti,o db jis tapo Pasaulio herojum,tai po tokio pasirodymo gal daugiau sutiksim tokiu ,,merginu” gatvese su barzdom. Dar to betruko!!!!

 7. Austėja

  Daina puiki, bet baisiai atrodo su barzda. Keista, bet skaičiau, kad barzdą jis paryškina su blakstienų tušu. Kam to reikia vaidinant moterį, man nesuvokiama!

 8. Kas jum yra?

  Jai žmogus nori tokiu būt kas jum darbo? Aš vispusiškai palaikau Cochita aišku ta barzda negražiai ten tinka, bet pati labai miela moteriškė, manau daugiau savo problemu žiūrėtumėt, o ne kitų. Manau ši daina buvo verta nugalėti eurovizija 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *