4 komentarai apie “Rusijos daina 2015: Polina Gagarina – A Million Voices”

  1. Labai grazi Rusijos isrinkta daina.Verta dainininke Palina Gagarina,dalyvauti Eurovizijoje.Ji tikrai stilinga ,gabi ir visokia kitokia geraja prasme,ir nedainuoja bet kokiu dainu,kaip ir nesirengia bet kokiu koncertiniu sukneliu/Jos dizaineriai Judaskinas ir Zaicevas =seni vilkai-Tukstanti kartu geresne daina ir dainininke su didele patirtimi palyginus su Lietuvos duetu -tikrai labai atsiprasau Baumilos ir Monikos,kuris tikrai nieko gero nei vokaline ne patirties prasme.Sveikinu Rusija is anksto su busima vieta-prizininke.

  2. Daina ir muzika verta TOP3. Nenuvertinkime ir mūsų atlikėjų, manau, Lietuva tiesiog kol kas dar neatrado tos dainos….Paraginčiau mūsų kūrėjus pateikti atrankai kuo daugiau savo kūrinių, na, o tinkamą atlikėją visuomet turėsime iš ko pasirinkti.

    1. Manau jog GJan tikrai galėtų sudalyvauti atrankose. Ji turi tūkstančius-milijonus gerbėjų, be to balsas tikrai išskirtinis. Talentas yra. Dainos – pačios geriausios. Galbūt ji ir yra ta vienintelė, kuri galėtų į Lietuvą parvežti pergalę.

      Tą pati pasakyčiau apie Moniką ir Vaidą, tačiau kažkodėl šiais metais (eilinį kartą) mūsų atstovus vis labiau ir labiau nuvertina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.