Panašūs straipsniai

4

avatar
2 Komentarų gijų
2 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
4 Komentaro autoriai
DovydasEvaldasKristina SobacenkoLina Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
Lina
Svečias
Lina

Labai grazi Rusijos isrinkta daina.Verta dainininke Palina Gagarina,dalyvauti Eurovizijoje.Ji tikrai stilinga ,gabi ir visokia kitokia geraja prasme,ir nedainuoja bet kokiu dainu,kaip ir nesirengia bet kokiu koncertiniu sukneliu/Jos dizaineriai Judaskinas ir Zaicevas =seni vilkai-Tukstanti kartu geresne daina ir dainininke su didele patirtimi palyginus su Lietuvos duetu -tikrai labai atsiprasau Baumilos ir Monikos,kuris tikrai nieko gero nei vokaline ne patirties prasme.Sveikinu Rusija is anksto su busima vieta-prizininke.

Kristina Sobacenko
Svečias
Kristina Sobacenko

Wow super

Evaldas
Svečias
Evaldas

Daina ir muzika verta TOP3. Nenuvertinkime ir mūsų atlikėjų, manau, Lietuva tiesiog kol kas dar neatrado tos dainos….Paraginčiau mūsų kūrėjus pateikti atrankai kuo daugiau savo kūrinių, na, o tinkamą atlikėją visuomet turėsime iš ko pasirinkti.

Dovydas
Svečias
Dovydas

Manau jog GJan tikrai galėtų sudalyvauti atrankose. Ji turi tūkstančius-milijonus gerbėjų, be to balsas tikrai išskirtinis. Talentas yra. Dainos – pačios geriausios. Galbūt ji ir yra ta vienintelė, kuri galėtų į Lietuvą parvežti pergalę.

Tą pati pasakyčiau apie Moniką ir Vaidą, tačiau kažkodėl šiais metais (eilinį kartą) mūsų atstovus vis labiau ir labiau nuvertina.