Rusijos atstovės pasirodymas – šedevras Eurovizijoje

Polina-GagarinaPrieš lipant į Eurovizijos sceną Rusijos atstovei, Polinai Gagarinai, aplankė dvejopai jausmai. Graži, charizmatiška atlikėja, tačiau iš tos šalies, kurios vadovas inicijuoja karo veiksmus Europoje. Visgi, muzika nugalėjo. Rusijos dainininkės pasirodymą galėčiau įvardinti tikru šedevru. Puikus balsas, teatrališkas atlikimas, šviesų žaismas scenoje paliko neišdildomą įspūdį.

Nors Eurovizijos pusfinalio rezultatai bus paskelbti tik pasibaigus visam 2015 metų konkursui, tačiau drįsčiau spėti, kad Rusija pirmame pusfinalyje surinko daugiausiai balsų ir yra viena iš realiausių kandidačių laimėti Euroviziją.

Žinoma, aukščiausiam pasiekimui gali koją pakišti neigiamas Europiečių požiūris į Rusijos valdžią. Kad ir koks šiltas, jausmingas ir profesionalus bebūtų Polinos Gagarinos pasirodymas, tačiau išgirdus jos gimtinės pavadinimą, daugeliui nubėga baimės ir skausmo šiurpuliukai.

Na ir aišku, negalima nuvertinti ir kitų dalyvių galimybes. Ypatingai tų, kurių pasirodymų Eurovizijos arenoje dar nematėme, tačiau Rusijos daina ir šou man kol kas paliko didžiausią įspūdį.

Skaitytojo laiškas

Panašūs straipsniai

6

avatar
5 Komentarų gijų
1 Gijos atsakymų
0 Sekėjai
 
Daugiausiai sureaguoti komentarai
Karščiausios komentarų gijos
4 Komentaro autoriai
sigitasBe politikosNojusAntanas777 Paskutinių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi senesni daugiausiai balsuoti
sigitas
Svečias
sigitas

Paskutinis ś…

Antanas777
Svečias
Antanas777

Sigitas, tu pats esi pirmas Š… Š-)

sigitas
Svečias
sigitas

Tai gal tu rusijos draugas? As ne.

Nojus
Svečias
Nojus

Geras pasirodymas, puikus balsas!

Nojus
Svečias
Nojus

Žinau kad labai daug kas balsavo už Rusijos atstovę Poliną Gavariną, ir ne vieno balso nebuvo iš Lietuvos Rusijai? Busiu priverstas kreiptis į Erovizijos vyriausiąja komisiją bei rengejus.

Be politikos
Svečias
Be politikos

Autoriui su dvejopais jausmais: Kaip manot, kodėl Lietuva nei taško neskyrė Rusijai, ar tikrai niekam iš Lietuvos nepatiko ši daina? Ar “cenzoriai-moderatoriai” nesnaudžia?