Eurovizijos finalas 2015

eurovizija-2015-gyvaiJau aiškios visos 2015 metų Eurovizijos dainų konkurso finalo dalyvės. 20 finalo dalyvių paaiškėjo pasibaigus dviems atrankiniams pusfinaliams, o dar 7 dalyviai į finalą pateko be konkurencijos. Tai didysis penketukas – Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Jungtinė karalystė. Taip pat renginio šeimininkė Austrija bei išskirtinėmis teisėmis dalyvaujanti naujokė – Australija.

Eurovizijos 2015 finalas vyks gegužės 23 dieną, 22:00 valandą. Tiesiogiai konkursą kaip ir įprastai transliuos LRT kanalas.

“Eurovizija 2015” finalo dainas rasite čia:

Finalo dalyvių pasirodymų eiliškumas:

 1. Slovėnija;
 2. Prancūzija;
 3. Izraelis;
 4. Estija;
 5. Jungtinė Karalystė;
 6. Armėnija;
 7. Lietuva;
 8. Serbija;
 9. Norvegija;
 10. Švedija;
 11. Kipras;
 12. Australija;
 13. Belgija;
 14. Austrija;
 15. Graikija;
 16. Juodkalnija;
 17. Vokietija;
 18. Lenkija;
 19. Latvija;
 20. Rumunija;
 21. Ispanija;
 22. Vengrija;
 23. Gruzija;
 24. Azerbaidžanas;
 25. Rusija;
 26. Albanija;
 27. Italija.

12

avatar
11 Komentarų gija
1 Gijos atsakymai
0 Sekėjai
 
Labiausiai sureaguotas komentaras
Karščiausia komentarų gija
12 Komentaro autoriai
StasysvytasmrerikaNojus Naujausių komentarų autoriai

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

naujausi seniausi labiausiai balsuotas
patinka
Svečias
patinka

Man patiko tik lietuviai,-Vaidas ir Monika bei Švedijos atlikėjas.Lietuviai pasirodė gan šauniai, -laisvi, atsipalaidave, gražiai sudainavo, ypač gražiai atrodo Monika, jeigu butu mano valia, pirma vieta turėtu dalytis Švedija su Lietuva.
Kitų šalių atlikėjai gan blankūs ir nuobodūs.

Nusivylusi
Svečias
Nusivylusi

Nuvylė lietuviai pasikvietę į antrą planą “homoseksualus”. Jau baisu į tą Končitą žiūrėt, o čia dar lietuviai prie to prisideda. Ir išvis bučiuotis scenoje netinka. Dar ateis turbūt laikas, kad dėl laimėjimo mylėtis ant scenos pradės. Bus nebe Eurovizija, o Homovizija arba Pornovizija. Liūdna. Sumenkino visą savo pasirodymą. Ačiū Dievui, kad nevažiavau karpyt gėlyčių suknelei, o tai būčiau rankų pirštus nusigraužus.

Vaclovas
Svečias
Vaclovas

Labai ir labai pigus ir menkavertis pasirodymas, kaip visada…

nudasgwfgytss@gmail.com
Svečias
nudasgwfgytss@gmail.com

Man patiko. Saunu! Visi pasirode puikiai!

deividas
Svečias
deividas

sveiki,norejau paklausti kaip reiktu prabalsuoti is anglijos?

Viktorija
Svečias
Viktorija

Man labiausiai patiko Rusija, Albanija, Vengrija, Švedija ir Izraelis. Mūsiškiams linkiu sėkmės, o nugalėti Rusijai. Labai graži daina <3

jurate
Svečias
jurate

Man patiko Svedas. Lietuva. Bet laikausi nuomones kad laimes SVEDAS!!!!!LAIKAU PIRSTUS UZ JI

Nojus
Svečias
Nojus

Kur balsai Rusijai??? Ar Lietuvos komisija sukčiavo? Jeigu nebus viešai paskelbti tikslus balsavimo rezultatai kreipsimės į Eurovizijos rengėjus, kad ištirtų balsavimo rezultatus bei sukčiavimo atvejų uždraustu Lietuvai dalyvauti šiame konkurse!

erika
Svečias
erika

Lietuva pasirode šauniai. Ir nieko blogo jei ten buvo tas bučinys. Vaidas ir Monika saunuoliai. Be to man dar labai patiko Izraelis, Norvegija ir Latvija. Švedija irgi buvo labai originali. Ji verta laimejimo.

Stasys
Svečias
Stasys

Man dauna-baisi. Gerai, kad lietuviai emigrantai skyrė tuos 30 balų. Gėda konservatoirių sudarytaui ..žiuri” komisijai. Ji žiūrėjo, bet nesiklausė.

mr
Svečias
mr

Lietuvos žiūri pasižymėjo, antra vieta užėmusiems rusams davė tik 20 vietą, du iš jų įvertino rusus blogiausiai. Ar tai profesionalai ??? ne, tai šlykštu, žema ir man dabar gėda dėl Lietuvos, kad vienintelė Europoje nesugebėjo atskirti politikos nuo muzikos.

vytas
Svečias
vytas

Labai negražiai pasielgė. Ne esu muzikos specialistas ,bet tie kurie nusimano pasielgė kaip, kaip spreskit patys. Žengiam koja kojon su Europa viską darom per žopą. Ir laukt sąntykių pagerėjimo tarp valstybių.? Naivu.