Lietuvos daina 2017: Fusedmarc – Rain Of Revolution

Lietuvos atstovų pasirodymas 2017 metų Eurovizijos dainų konkurse.


—-
Lietuva taip pat išsirinko savo atstovus 2017 metų Eurovizijos dainų konkursui. Šių metų nacionalinė atranka baigėsi grupės “Fusedmarc” pergale. Pagrindinė grupės vokalistė yra Viktorija Ivanovskaja. Didžiausiame Europos muzikiniame konkurse jie atliks kūrinį “Rain Of Revolution”.

Kviečiame pasidalinti komentarais apačioje apie eurovizinę Lietuvos dainą 2017.

19 komentarų apie “Lietuvos daina 2017: Fusedmarc – Rain Of Revolution”

    1. Manau gėda tiems kas nebalsavo ir neišsirinko savo geriausio ,o blogiausia,kad nesugeba priimti kitokios nuomonės.Dabar reikėtų palaikyti savus,o ne drabstytis purvais🐷

    2. Kaip tai – kas balsavo? Komisija balsavo. Žiūrovai irgi balsavo. O kas nebalsavo -dabar turi tenkintis tuo, ką išrinko kiti. Aš nebalsavau, taigi, tyliu. Aišku, mano favoritė buvo Aistė, bet ir šita dainabuvo labiau prie patikusių nei kad nepatikusių – savo kitoniškumu. Nėra jau ji tokia bloga kaip kas nors nori matyti.

  1. Virginijus

    Daina-l.gera,alternatyva E.vizijai.Super atlikeja.Scenos žmogus.Bučkis.Sekme- neabejotina!

  2. Originali daina ir puiki atlikėja. Gal aukštumų ir nepasieks, bet tai Lietuvos atstovė ir palinkėkime jiems sėkmės.

  3. norisi ausis nusirauti po tokios dainos, bet kada mes normalų atlikėją buvom nusiuntę, tai su triusikais, tai senukus kažkokius besiraitančius, na aišku jie arčiau vietas užėmė, bet šita daina, neverta net paskutinės vietos, lietuvoje dainininkų tikriausiai nebėra. Prie gėdos mes pripratę esam, tik tokiais būdais mokam garsėti, tikri talentai senai išsilakstė, nes niekas jų nevertina, tik klounus lietuva vertina.

  4. Graziu balsu mes Lietuvoje turime ne viena ir ne du , beda ta , kad dainos neturime, taip siemetine daina buvo kiek kitokia , bet kas is to, kad isgirdus ja pirma mintis buvo NEA NELIMPA VISISKAI, jokio noro nei iki galo jos klausytis , nei radio pasigarsint, deje bet spejimai pasiteisino, kad net i finala nepapulsim 🙁 yra kaip yra 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *