Ar jau matėte? Filmas „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija

Ar jau matėte? Filmas „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija © imdb 2021-05-25 23:39

Eurovizijos 2021 finalo dienos metu buvo rodomas meninis filmas „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija, todėl turintys galimybę atsisukti įrašus galite jį pažiūrėti nemokamai.

Filmo „Eurovizija“. „Ugnies sakmės“ istorija siužete mažai kam žinomas duetas „Ugnies sakmė“ iš mažo Šiaurės Islandijos žvejų miestelio nutaria įgyvendinti savo svajonę – jie išvyksta išbandyti laimės populiariausiame dainų konkurse. Larsas ir Sigrit, vedami svajonės muzikuoti, susivienijo į labai keistą platonišką porą.

„Ugnies sakmę“ konkurso organizatoriai mato tik kaip atsarginį variantą, galėsiantį atstovauti šaliai. Vis dėlto duetas netikėtai patenka į „Euroviziją“, kur susiduria su įvairiaspalve dalyvių minia. Joje yra ir simpatiškų, ir geranoriškų, ir bjaurių, pavydžių, ekscentriškų, santūrių varžovų.

Komedijoje netrūks satyrinių, ironiškų akimirkų iš garsiausio Europos dainų konkurso, jo užkulisių. Filme skamba ir originalių, ir specialiai filmui sukurtų dainų. Šalia pramanytų personažų ekrane pasirodo tikrieji konkurso dalyviai, festivalio komentatoriai.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos