Atskleista Eurovizijos 2020 atvirukų koncepcija

Atskleista Eurovizijos 2020 atvirukų koncepcija 2019-12-12 13:31

Eurovizijos dainų konkurso organizatoriai prašo Nyderlandų gyventojų aplikuoti su savo sporto klubu, grupe ar bendruomene. Tikslas yra parodyti Europai ir dalyvaujantiems atlikėjams unikalią Nyderlandų pusę per veiklų, tradicijų ir hobių formą.

Nyderlandų gyventojai kurie norėtų būti dalimi Eurovizinio atviruko su savo klubu, grupe ar bendruomene gali formą pildyti čia.

Naudojantis "Open Up" tema kaip pagrindu atvirukams, Eurovizijos organizacija nori parodyti pozityvią energiją, bendravimo jėgą Nyderlandų bendruomenių.

Kiekvienas dainininkas dalyvaujantis Eurovizijoje pasisems unikalios patirties iš Nyderlandų veiklų, tradicijų ir hobių. Tai suformuos pagrindą trumpų vaizdo įrašų kurie rodomi prieš atlikėjui pasirodant ant didžiosios scenos, kitaip vadinami atvirukais.

Tikslus vaizdavimas ar pojūtis atvirukų vis dar išlieka paslaptyje. Bet Eurovizijos organizacija duoda užuominą: "Šį kartą mes pasirenkame kitokią interpretaciją nei dažni turistiniai įspūdžiai pateikiami Eurovizijos šalies rengėjos".

Atvirukai Eurovizijos dainų konkursui 2020 bus sukurti "IDTV" televizijos, filmavimai vyks Kovo - Balandžio mėnesiais.

Peržiūrėkite kaip atrodė Eurovizijos dainų konkurso 2019 metų atvirukai:

Komentarai (0)

Naujausios naujienos