Emmelie de Forest biografija

Emmelie de Forest biografija 2013-05-20 10:06

Emmelie de Forest užaugo Mariager mieste. Dainuoti pradėjo nuo mažų dienų, o nuo 14 metų kartu su Škotijos muzikantu, Fraser Neill, pradėjo koncertuoti po visą Daniją. Viena iš išskirtinių detalių jos pasirodymuose ta, kad ji visuomet koncertuodavo be batelių, basomis. Tą ji darė ir Eurovizijoje. Kaip teigia pati atlikėja, jai patinka jausti žemę, grindis po kojomis. Jai tai padeda atsipalaiduoti scenoje. Šiuo metu atlikėja gyvena Kopenhagoje.

20-metė dainininkė su daina "Only Teardrops" iškovojo triuškinančią pergalę Nacionalinėje atrankoje (daugiau nei 50proc. persvara prieš kitus dalyvius). "Kai aš tik išgirdau šią dainą, aš ją įsimylėjau. Daina sukelia melancholiją. Tai daina apie karą ir taiką. Tai dalykai, kurie yra glaudžiai tarpusavyje susiję ir neatskiriami." - tokias mintis apie dainą išsakė atlikėja.

Dainą "Only Teardrops" sukūrė garsi Danijos kompozitorė Lise Cabble, kurios dar du kūriniai "Fra Mols til Skagen" ir "New Tomorrow" yra pakliuvę į Eurovizijos konkurso top penketuką. Atitinkamai 1995 ir 2011 metais.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos