Estijos Eurovizijos atranką "Eesti Laul" laimėjo Uku Suviste

Po jaudinančio ir įtempto "Eesti Laul" finalo Uku Suviste skris į Roterdamą atstovauti Estijai „Eurovizijos“ dainų konkurse 2020. Gegužės mėnesį jis dainuos dainą "What Love Is" Rotterdam Ahoy arenoje.

Šiąnakt dėl bilieto atstovauti Estiją dainų konkurse varžėsi 12 atlikėjų:

 1. Inger – Only Dream
 2. Rasmus Rändvee – Young
 3. Stefan – By My Side
 4. Synne Valtri feat. Väliharf – Majakad
 5. Uudo Sepp – I’m Sorry. I Messed Up
 6. Uku Suviste – What Love Is (nugalėtojas)
 7. Shira – Out in Space
 8. Anett x Fredi – Write About Me
 9. Jaagup Tuisk – Beautiful Lie
 10. Traffic – Üks kord veel
 11. Egert Milder – Georgia (On My Mind)
 12. Laura – Break Me

Pagal lažybininkų kontoras - Estijos šansai vertinami atsargiai, vos 22 vieta (1% tikimybė laimėti Eurovizijos dainų konkursą).

Apie "Eesti Laul" finalą

"Eesti Laul" finalas įvyko "Saku Suurhall" arenoje, kur 2002 metais įvyko Eurovizijos dainų konkursas. Vakaro metu vyko 2 raundai: pirmasis susiaurino dalyvių skaičių iki 3, kurie vėliau pateko į super finalą.

Pirmojo raundo metu balsai buvo sumuojami komisijos žiuri su televizijos žiūrovų balsais. Po kurio į super finalą pateko Uku Suviste, Anett x Fredi ir Jaagup Tuisk. Lemiamo etapo metu, tik televizijos žiūrovai balsuodami nulėmė Uku Suviste pergalę "Eesti Laul" atrankoje.

Apie Uku Suviste

Uku Suviste yra 37 metų ir jis jau dalyvavo daugybėje muzikos festivalių visoje šalyje. Jam pažįstama ir estų nacionalinė atranka "Eesti Laul" į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Atrankose atlikėjas dalyvavo 2017 metais su daina "Supernatural" ir 2019 metais užėmė antrąją vietą finale su daina "Pretty Little Liar".

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos