Eurovizija 2021: ruošiantis blogiausiams scenarijams, bus įrašomi atlikėjų pasirodymai

Eurovizija 2021: ruošiantis blogiausiams scenarijams, bus įrašomi atlikėjų pasirodymai 2020-11-20 13:27

2021 Eurovizijos dainų konkursui artėjant yra ruošiamasi blogiausiam scenarijui - pasirodymai bus iš anksto įrašyti. Kiekvienos šalies transliuotojas sukurst "tiesioginį įrašą" kuris būtų naudojamas jeigu dalyviai negalėtų atvykti į Roterdamą dėl COVID-19 pandemijos, arba jeigu dėl kažkokių situacijų atlikėjai turėtų karantinuotis pačiame Roterdame.

Ankščiau šiais metais buvo patvirtinta, kad Eurovizijos dainų konkursas 2021 įvyks nepaisant jokių trikdžių. Tam buvo paruošti 4 potencialūs scenarijai. Vienas iš scenarijų ir buvo - įrašyti atlikėjų pasirodymas, jeigu dėl kažkokių priežasčių jie negalėtų pasirodyti ant Roterdamo scenos.

Kas yra "tiesioginis įrašas"?

Visų šalių televizijos transliuotojų yra prašoma įrašyti tiesioginį gyvą pasirodymą savo šalies atstovų. Įrašai bus sukurti ir išsiųsti dar prieš prasidedant Eurovizijos dainų konkursui. Įrašas būtų paleidžiamas tiesioginiame eteryje, o įrašas negali būti koreguotas ar taisytas pasitelkiant bet kokią programinę įrangą.

Kaip bus įsitikinta, kad visi turi vienodas pasirodymo galimybes?

Įprastai Eurovizijos dainų konkurse atlikėjai pasirodo ant tos pačios scenos, kuri suteikia visiems vienodas galimybes pasirodymam. "Tiesioginiams įrašams" Eurovizijos rengėjai, taip pat, nustato tam tikrus apribojimus siekiant užtikrinti lygią kovą konkurse.

Prieš atliekant įrašymus, kiekvienos šalies transliuotojas turės koordinuoti filmavimo procesą su Eurovizijos transliuotojais. Privaloma pristatyti filmavimo laikus, studijos įrangą ir kamerų planus.

Delegacijos atstovas privalės dalyvauti 60 minučių įrašinėjimo sesijoje, kur bus galima atlikti tris filmavimus. Vienas iš trijų nufilmuotų pasirodymų bus pasirenkamas šalies atstovų.

Bus sudaroma tiesioginė filmavimo transliacija su Eurovizijos vadovais, kad galėtų stebėti įrašinėjimo procesą, suteikti reikiamą pagalbą, bei užtikrinti konkurso sąžiningumą.

Nacionalinių atrankos finalų įrašų naudoti nebus galima. Tiesioginiai įrašai privalės būti pristatyti iki Kovo pabaigos.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos