Eurovizijos atidarymo ceremonija, "EuroClub" ir Eurovizijos miestelis

Eurovizijos atidarymo ceremonija, 2020-03-12 12:16

Negana 3 tiesioginių Eurovizijos konkurso laidų iš Roterdamo "Ahoy" arenos, Roterdame dar vyks ir atidarymo ceremonija laivų terminale, "EuroClub" vyks "Maassilo" ir Eurovizijos miestelis įsikurs "Binnenrotte" turgaus aikštėje.

Atidarymo ceremonija

Gegužės 10 dieną (sekmadienį), laivų terminale įvyks Eurovizijos dainų konkurso atidarymo ceremonija, kuri bus tiesiogiai transliuojama "YouTube" kanale.

Laivų terminalas Roterdame
Laivų terminalas Roterdame

EuroClub

2020 Eurovizijos dainų konkurso oficialus "EuroClub" vyks Maassilo, Roterdame.

Massilo yra viena įspūdingiausių klubų vietų Nyderlanduose, ir vieta kur galima puikiai praleisti visą naktį. Jis puikiai žinomas dėl naujoviškų šokių, pop, meno ir teatro renginių mišinio.

"EuroClub" - oficiali vakarėlių vieta akredituotiems "Eurovizijos" dainų konkurso delegatams, spaudai ir gerbėjams. Tai vieta, kur visi susirenka pasilinksminti ir atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

Maassilo, Roterdamas
Maassilo, Roterdamas

Eurovizijos miestelis

Eurovizijos miestelis įsikurs "Binnenrotte" turgaus aikštėje, pačiame Roterdamo centre.

"Binnenrotte" turgaus aikštė yra kosmopolitinė zona, pasižyminti hipermodernia architektūra, kaip "Markthal". Ši ypatinga vietovė kasdien priima lankytojus, o per pastaruosius kelerius metus į šią jaudinančią Roterdamo viešąją vietą keliavo vis daugiau keliautojų.

Turgaus aikštė yra oficiali festivalio zona, kurioje lankytojai galės pamatyti tiesioginius menininkų ir didžėjų pasirodymus, bei stebėti tiesiogines transliacijas.

'Binnenrotte' turgaus aišktė, Roterdamas
'Binnenrotte' turgaus aišktė, Roterdamas

Komentarai (0)

Naujausios naujienos