Eurovizijos dainų apžvalga: Airija ir vėl pretenduoja likti be finalo

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šį kartą pažvelgsime į šalį, kuri į Euroviziją dažnai atsiunčia pasirodymus, kuriuos drąsiai galima vadinti „Eurovizijos alternatyva“. Šiuo atveju kalbame apie Airiją, kuri praėjusiais metais liko už finalo borto.

Šiais metais airiai į Euroviziją siunčią solistę Brooke Scullion su daina „That's Rich“. 22-ejų atlikėja šalyje išgarsėjo 2020 metais, kai sudalyvavo projekte „The Voice“ ir ten užėmė trečiąją vietą, o šiais metais Brooke gaus šansą užlipti ant Eurovizijos scenos.

Tiesa, iškart galima pastebėti, kad B. Scullion Turine, tikėtina, turės vos vieną pasirodymą, nes daina „That's Rich“ nė iš tolo neprimena tos, kuri galėtų pakerėti Europą ir prasibrauti į finalą.

Visų pirma, dainos tema – nuvalkiota meilės istorija, o joje siunčiama žinutė, kad reikia kuo greičiau pamiršti savo buvusį vaikiną. Nesužavi ir pati dainos aranžuotė, kuri pabosta jau po pirmojo posmo ir dainą norisi tiesiog praleisti. Tikėtina, kad Brooke daina bus ta, kuomet nuspręsite pasidaryti dar vieną puodelį arbatos.

Tikėtina, kad stipriąja šios dainos dalimi gali tapti atlikėjos vokaliniai sugebėjimai, tačiau net ir tai neturėtų daryti lemiamos įtakos Airijos rezultatui Turine.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 5,5/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos