Eurovizijos dainų apžvalga: ant to paties grėblio lipanti Danija

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiandien šioje rubrikoje apžvelgsime Daniją, kuri triskart yra triumfavusi konkurse, tačiau pastaruoju metu su pasirinkimais šiai Skandinavijos valstybei sekasi ganėtinai sunkiai.

Šiais metais Danijos garbę Eurovizijoje gins pop-roko grupė „Reddi“ su daina „The Show“.

Kaip ir praėjusiais metais, danai bando pasinaudoti nostalgijos korta ir jei praėjusiais metais jiems iki sėkmės pritrūko labai ne daug, šįkart šūvis, panašu, yra gerokai prastesnis.

„The Show“ prasideda kaip lėta balade su pagrindine soliste sėdinčia prie fortepijono. Jei atvirai, būtent ta minutė ir yra geriausia dainos dalis.

Netrukus solistė pakyla nuo fortepijono ir prisijungia prie grupės, o daina akimirksniu įgauna pop-roko atspalvį. „The Show“ yra visiškai neišsiskirianti daina, kuri vargu ar gali sukelti nostalgiją net ir vyresniems Eurovizijos žiūrovams.

Sunku įsivaizduoti scenarijų, kuriuo Danija prasibrautų į finalą. Danams reikėtų per artėjančius metus gerai apgalvoti, kaip sugrįžti į Eurovizijos elitą.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 2/10

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos