Eurovizijos dainų apžvalga: eurovizinis šablonas iš Šiaurės Makedonijos

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šį kartą pažvelgsime į Šiaurės Makedonijos pasirinkimą. Šios šalies garbę Turine gins atlikėja Andrea su daina „Circles“.

Andrea – 20-metė atlikėja, kuri savo šalyje geriau žinoma nuo 2020 metų. Tiesa, ši atlikėja dėmesio sulaukė ganėtinai neįprastu būdu. Andrea tiesiog perdainuodavo gerai žinomus hitus ir vaizdo įrašus keldavo į socialinius tinklus, kur ją pastebėjo prodiuseris Aleksandaras Masevskis, kuris pasiūlė atlikėjai bendradarbiauti.

Daina „Circles“ taip pat turi įdomią istoriją, kadangi buvo nuspręsta pakeisti jos versiją jau po pristatymo. Nors naujoji „Circles“ versija sulaukė nemažai pozityvių komentarų, lažybininkai Šiaurės Makedonijos finale ne mato ir tam tikrai yra svarių priežasčių.

Pati daina – ganėtinai įprastas Eurovizijos šablonas. Tiesa, ne pats geriausias. Dainos tema taip pat nuvalkiota Eurovizijos scenoje – nelaiminga meilė.

„Circles“ struktūra – labai paprasta: keli posmeliai su kiek labiau išskirtu priedainiu. Taip pat įdomu, kaip atlikėjai seksis perduoti dainos energiją gyvame pasirodyme.

Panašių dainų į „Circles“ girdime kiekvienais metais, o jų sėkmė priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau itin retai tokie kūriniai sugeba šauti į didžiules aukštumas. Labiausiai tikėtina, kad Šiaurės Makedonija liks už finalo borto.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 4,5/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos