Eurovizijos dainų apžvalga: galingas australų „sugrįžimas“

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiandien dėmesį atkreipsime į šalį, kuri net nėra Europoje, tačiau jau keletą metų itin sėkmingai dalyvauja šiame konkurse. Žinoma, kad kalbame apie Australiją.

Ši šalis praėjusiais metais konkurse dalyvavo, tačiau toli gražu nepilnavertiškai. Dėl galiojusių ribojimų australai nusprendė konkurse dalyvauti nuotoliniu būdu ir nevyko į Nyderlandus, o savo pasirodymą tiesiog įrašė. Nieko nenustebino, kad galiausiai australai liko be finalo.

Šiais metais, panašu, Australija be finalo tikrai neliks. Turine šaliai atstovaus atlikėjas Sheldonas Riley su dramatiška balade „Not The Same“.

S. Riley yra gerai žinomas Australijoje, dalyvavęs įvairiuose televizijos konkursuose, tiesa, laimėti jų jam nepavyko. Atlikėjas taip pat yra viešai deklaravęs savo homoseksualumą.

Daina „Not The Same“ taip pat pasakoja atlikėjo istoriją apie tai, kaip jam sunkiai sekėsi integruotis į visuomenę. Taip yra dėlto, kad S. Riley sulaukus vos šešerių buvo diagnozuotas Aspergerio sindromas, dėl kurio žmonėms tampa sunku bendrauti su žmonėmis ir su jais socializuotis.

Ši daina pasakoja apie tai, kaip atlikėjas jautėsi būdamas kitoks ir negalėdamas integruotis į visuomenę.

Akivaizdu, kad tai bus viena stipriausių baladžių šių metų konkurse, o atlikėjo įvaizdis ir dainos išjautimas tik sustiprina bendrą vaizdą.

Nenuostabu, kad ir lažybininkai australą mato kaip pretendentą bent jau į pirmąjį dešimtuką finale.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 9/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos