Eurovizijos dainų apžvalga: geriausiai iš Baltijos šalių vertinama Estija

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šį kartą pažvelgsime į dar vienos šalies, kuri praėjusiais metais liko už finalo borto, paraišką šių metų Eurovizijoje. Mūsų dėmesio centre – Estija ir jos atstovas Stefanas su daina „Hope“.

24-erių atlikėjas gimė Estijoje, tačiau jo tėvai – armėnai. Stefanas nuo vaikystės dalyvavo įvairiuose Estijos TV projektuose, o šiais metais sulaukė šanso atstovauti šaliai Eurovizijoje.

Daina „Hope“ yra apie viltį ir tikėjimą, kad viską galima pakeisti, o svarbiausia – tikėti savimi ir vyti blogas mintis į šalį. Iš karto galima pastebėti, kad daina yra labai draugiška radijo formatui, todėl tikėtina, jog šį kūrinį ne kartą girdėsime mūsų radijo stotyse ir po konkurso pabaigos.

Pati daina yra ganėtinai įdomi, primenanti filmo apie Vesterną garso takelį. Tai akcentuojama ir išties kokybiškai suregztame dainos vaizdo klipe, kuris puikiai dera su pačiu kūriniu. 

„Hope“ turi nemažai įsimintinų vietų, kas Eurovizijoje vis dar yra pakankamai svarbu. Pats atlikėjas taip pasižymi itin stipriu vokalu, todėl labai realu, kad tai pridės papildomų balų iš nacionalinių komisijų.

Jei Estija pasirodymą apipavidalins geru vaizdu scenoje, beveik neabejotina, kad ši Baltijos valstybė sugrįš į finalą, kuriame taip pat gali patriukšmauti.

Nereikia atmesti galimybės, kad tai bus vienintelė Baltijos valstybių daina finale, kadangi ir lažybininkai kol kas estų pasirodymą vertina geriausiai iš trijų mūsų regionio šalių.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 8,5/10

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos