Eurovizijos dainų apžvalga: į aukštas vietas nepretenduojanti Vokietija

Eurovizijos dainų apžvalga: į aukštas vietas nepretenduojanti Vokietija © Eurovision.tv 2022-04-25 16:01

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Praėjusių metų konkursas nesėkmingai susiklostė dar vienai didžiojo penketo valstybei – Vokietijai, kuri aplenkė tik visiškai be taškų likusiai Jungtinei Karalystei. Šiais metais vokiečiai bandys pakilti iš Eurovizijos dugno.

Turine Vokietijai atstovaus amerikietiškų šaknų turintis atlikėjas Malikas Harrisas su daina „Rockstars“.

Tai, kad M. Harrisas turi amerikietiško kraujo puikiai atspsindi ir dainoje „Rockstars“. Nuo pat pirmųjų akordų pajusite, kad kažką panašaus jau esate girdėję ir daina iš tiesų primena tam tikrą šabloną. Vis tik tai nebūtinai yra blogai.

„Rockstars“ toli gražu nėra kažkas naujo ar tai, kas jus nustebins. Vienintelė kiek išskirtinė dalis – repo partija dainos viduryje, tiesa, jei praeityje šio stiliaus Eurovizijoje buvo išties mažai, pastaruoju metu tai jau nebėra tokia retenybė.

M. Harriso balsas skamba itin užtikrintai, todėl šioje vietoje problemų kilti neturėtų, o ir sceninis įvaizdis nacionalinės atrankos finale buvo išties įdomus.

Apibendrinant, „Rockstars“ tikrai nebus daina, kuri kovos dėl pergalės, tačiau tai bus puikus muzikinis pasirodymas finale, kurio tikrai nenorėsite praleisti.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 7/10

Komentarai (0)

Naujausios naujienos