Eurovizijos dainų apžvalga: ispanišku ritmu žiūrovus bandysianti pakerėti Rumunija

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiandien mūsų rubrikoje pristatysime Rumunijos atstovą WRS, kuris turine atliks dainą „Llamame“.

Rumunija pernai liko už finalo borto, tačiau jei kažkas tai būtų prognozavę iki Eurovizijos likus maždaug mėnesiui, į tą žmogų konkurso fanai būtų pažiūrėję labai kreivai. Atlikėja ROXEN su daina „Amnesia“, anot lažybininkų, turėjo ne tik užtikrintai žengti į finalą, bet ir pakovoti dėl vietos pirmajame dešimtuke. Vis tik gyvas pasirodymas scenoje atlikėjai labai nepasisekė ir visas sukeltas ažiotažas tiesiog subliuško, kaip ir subliuško Rumunijos viltys pasirodyti finale.

Šiais metais šaliai atstovaus atlikėjas, šokėjas bei dainų autorius WRS. Atlikėjas savo karjerą pradėjo kaip šokėjas, tačiau vėliau pradėjo kurti ir dainas, o šiemet sugebėjo triumfuoti nacionalinėje Eurovizijos atrankoje.

Daina „Llamame“ tikrai išsiskirs bendrame Eurovizijos kontekste. Šioje dainoje skamba tiek anglų, tiek ispanų kalbos, o aranžuotėje netrūksta būtent Ispanijai būdingų ritmų.

Būtent priedainis ir yra stipriausia šios dainos vieta, kadangi posmeliai skamba labai monotoniškai, o ir pats atlikėjas, panašu, nesijaučia komfortabiliai dainuodamas anglų kalba.

Jei ši daina būtų pirmajame pusfinalyje, būtų galima kalbėti apie šansus žengti tolyn. Nors lažybininkai nenurašo WRS šansų prasibrauti į finalą, mūsų nuomone, antrasis pusfinalis šiai dainai yra tiesiog per stiprus.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 5/10

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos