Eurovizijos dainų apžvalga: išskirtinis lenkų sprendimas

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Praėjusiais metais lenkai tapo tam tikru juokos objektu Eurovizijoje, kuomet į Nyderlandus buvo išsiųstas Rafalas su pasirodymu, labiau primenančiu miesto šventę. Panašu, kad mūsų kaimynai padarė rimtas išvadas.

Šiais metais lenkai Eurovizijoje turės labai stiprų pasirodymą. Lenkijos garbę Turine gins Krystianas Ochmanas su daina „River“.

Pats 22-ejų atlikėjas Lenkijoje yra labai gerai žinomas, o didžiausią šuolį savo karjeroje padarė po to, kai laimėjo lenkiškąją „The Voice“ versiją, o šiais metais triumfavo nacionalinėje Eurovizijos atrankoje ir iškovojo bilietą į Italiją.

Pirmą kartą klausant dainos jos pradžioje susidarė įspūdis, kad girdėsime dar vieną standartinę baladę, tačiau labai greitai viskas pasikeitė. Dainai pasiekus priedainį pasigirsta pietietiškoms šalims būdingi būgnų garsai ir ritmika, kuri akimirksniu įsirėžia į galvą ir norisi šiuos garsus girdėti dar ir dar kartą.

Būtų net sunku prisiminti, kad Eurovizijoje girdėjome kažką panašaus, tačiau ši kombinacija, panašu, K. Ochmanui suveikė itin gerai.

Tiesa, daina į pabaigą tampa kiek pasikartojanti, kadangi iš esmės girdimi tie patys aranžuotės sprendimai, o į kažką ypatingo neišauga ir pats „River“ tekstas. Vis tik tai turbūt ir yra vienintelis dalykas, kurį galima išskirti kaip pasirodymo minusą.

Vaizdas scenoje jau ir nacionalinėje atrankoje atrodė puikiai, todėl tikėtina, kad Turine viskas bus padaryta dar geriau.

Lenkijos šansais sėkmingai pasirodyti Eurovizijoje tiki ir lažybininkai, kurie K. Ochmaną laiko net kaip vieną realesnių pretendentų pakovoti dėl pergalės.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 8,5/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos