Eurovizijos dainų apžvalga: Kipro pavyzdžiu sekanti Ispanija

Eurovizijos dainų apžvalga: Kipro pavyzdžiu sekanti Ispanija © Eurovision.tv 2022-04-26 09:32

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Praėjusių metų konkurso finale dar viena didžiojo penketo valstybė – Ispanija – liko lentelės apačioje ir aplenkė tik jau apžvelgtas šalis – Jungtinę Karalystę ir Vokietiją. Šiandiena pažvelgsime į Ispanijos šių metų pasirinkimą, kuriam prognozuojama itin aukšta vietą Turine.

Šiais metais Ispanijos garbę gins atlikėja Chanel su daina „SloMo“.

Chanel savo karjerą pradėjo kaip miuziklių aktorė Madride, o vėliau gavo kelis vaidmenis ir televizijos projektuose. Būtent tai leido atlikėjai tapti gerai žinomu veidu šalyje.

Maža to, Chanel yra ir gerai žinoma šokėja, dirbusi su tokiomis scenos žvaigždėmis kaip Shakira.

2022 metais atlikėja nusprendė savo jėgas išbandyti nacionalinėje Eurovizijos atrankoje ir, kaip matome, tas bandymas buvo labai sėkmingas.

Daina „SloMo“ primena tai, ką pastaruosius kelis metus į Euroviziją siųsdavo Kipras: puikiai scenoje atrodanti atlikėja, greito tempo daina ir kuriamas šou. Visa tai turi ir šių metų Ispanijos pasirodymas.

Nors pati daina nėra kažkuo labai išskirtinė, ji tikrai privers pakilti iš savo vietų arenoje esančius žiūrovus, o, galbūt, net ir tuos, kas stebės transliaciją namuose. Dainoje susipina ispanų ir anglų kalbos, o taip pat netrūksta Lotynų Amerikai artimų ritmų.

Lažybininkai šiai dainai prognozuoja net vietą penketuke, tačiau mūsų vertinimas šiai dainai yra kiek atsargesnis. Pastarieji Kipro pasirodymai parodė, kad gražaus vaizdo ir greito tempo dainos šiais laikais Eurovizijoje jau nebeužtenka, o tokie pasirodymai labai dažnai prasprūsta pro komisijų radarą.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 6,5/10

Komentarai (0)

Naujausios naujienos