Eurovizijos dainų apžvalga: konkursą atidarysianti Albanija

Eurovizijos dainų apžvalga: konkursą atidarysianti Albanija 2022-04-28 14:00

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Praėjusiais metais Eurovizijos pirmąjį pusfinalį ir visą konkursą atidarė Lietuvos atstovai „The Roop“, o šiemet tokia garbė atiteko Albanijai, kurios dainą ir apžvelgsime.

Šiais metais Albanijos garbę Turine gins Ronela Hajati su daina „Sekret“.

Atlikėja savo karjerą pradėjo dar vaikystėje, kai dalyvavo įvairiuose Albanijos dainų ir šokių konkursuose, o vėliau nusprendė su šia sritimi sieti ir visą savo gyvenimą. A. Hajati yra labai vertinama dėl savo dainų įvairovės bei itin stipraus balso.

Vien tai, kad dainai suteikiama garbė atidaryti Euroviziją rodo, jog tai yra išties išskirtinis kūrinys. Taip pat dažnu atveju tai būna greito tempo kūriniai, kurie užduoda toną likusiam vakarui. „Sekret“ – ne išimtis.

Daina pasižymi greitu tempu ir radijai draugišku pragrojimu, kuriuo, bent jau vaizdo klipe, pasirodė kiek per daug, kadangi atlikėjos balsas yra labai stiprus ir jo norisi girdėti kiek įmanoma daugiau.

Įspūdingai atrodė ir A. Hajati pasirodymas nacionalinėje atrankoje, tiesa, ten atlikėja scenoje pasirodė su didžiule šokėjų grupe, ko Eurovizijoje daryti negalės, todėl bus įdomu, kaip Albanija spręs šį klausimą. Taip pat reikia tikėtis, kad į Turiną vyks ir atlikėjos pritariantieji vokalistai, kurie atrankos finale skambėjo įspūdingai.

„Sekret“ taip pat turi nemažai albaniškų motyvų, kas šią dainą išskiria iš kitų panašaus stiliaus dainų šių metų Eurovizijoje.

Apibendrinant, Albanijai neturėtų kilti sunkumų žengti į finalą, o jame viskas susideda iš labai daug detalių, tačiau A. Hajati pasirodymas tikrai sulauks nemažai dėmesio.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 7/10

Komentarai (0)

Naujausios naujienos