Eurovizijos dainų apžvalga: niekuo neišsiskirianti, tačiau įdomi Kroatijos paraiška

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiandien apžvelgsime paskutinę šalį, kuri praėjusiais metais liko už finalo borto ir tenka pripažinti, kad ten atsidūrė labai netikėtai. Kalbame apie Kroatiją, kuriai Turine atstovaus atlikėja Mia Dimšič su daina „Guilty Pleasure“.

M. Dimšič savo muzikinę karjerą pradėjo 2014 metais, o jau po metų išleido savo pirmąją dainą. Pirmojo albumo M. Dimšič turėjo palaukti iki 2017-ųjų, o šiais metais sulauks šanso žengti ant Eurovizijos scenos.

Pati daina „Guilty Pleasure“ yra be galo paprasta, tačiau itin maloni ausiai baladė, kurią puikiai papildo labai šiltas atlikėjos vokalas.

Ši daina turėtų patikti tiems, kurie kritikuoja Euroviziją dėl perdėtos pompastikos, kadangi labai realu, jog Kroatijos pagrindinis koziris šiais metais bus būtent pati M. Dimšič ir jos išgyvenimai atliekant šį kūrinį.

Iš kitos pusės, kaip ir minėjome, tai nėra daina, kuri gali kažkuo nustebinti ar labai išsiskirti pirmajame pusfinalyje. Vis tik būtent šis pusfinalis yra gerokai silpnesnis, todėl stiprus M. Dimšič vokalas gali tapti raktu į komisijos širdis, o to kartais pusfinaliuose net ir užtenka.

Lažybininkai kol kas nemato Kroatijos Eurovizijos finale, tačiau jei ši šalis ten atsidurs, tai tikrai nebus didžiulė sensacija. Tačiau kaip ir minėjome, šios dainos sėkmė didžiąja dalimi priklausys nuo komisijos balų.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 6,5/10

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos