Eurovizijos dainų apžvalga: paskutinis picos gabalėlis iš Slovėnijos

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiame tekste pažvelgsime į Slovėnijos paraišką šių metų konkurse. Šiai šaliai šiemet atstovaus grupė LPS su daina „DISKO“.

Tai, ko galima tikėtis iš šios dainos, įmanoma suprasti iššifravus, kas slepiasi po raidėmis LPS. Pasirodo, kad šios trys raidės reiškia tiesiog „Last Pizza slice“ (liet. paskutinis picos gabalėlis).

Nors to negalima vadinti visiška eurovizijos alternatyva, daina „DISKO“ yra labai arti to. Žinant, kad šiais laikais Eurovizijoje alternatyvos yra vis mažiau, tikėtina, jog Slovėnija išsiskirs iš bendro dainų katilo.

Vis tik pati daina nėra įspūdinga ir net kaip alternatyvi muzika neturėtų sužavėti Eurovizijos žiūrovų. Bene ryškiausias šios dainos akcentas yra tai, kad ji atliekama slovėniškai.

Pačios grupės LPS įvaizdis scenoje yra įdomus ir dainai prideda tam tikro žavesio. Nors „DISKO“ nėra rimtas kūrinys, atlikėjų įvaizdis sukuria tam tikrą įdomų kontrastą.

Slovėnija pasirodys pirmajame pusfinalyje, kuris, panašu, bus gerokai stipresnis, todėl šansų pasirodyti finale LPS praktiškai neturi.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 5/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (1)

  • Monce 2022-03-24 20:34

    kas rase sita teksta, prasau, susisiekite su manimi

    Cituoti
Naujausios naujienos