Eurovizijos dainų apžvalga: praėjusių metų pergalės receptu bandantis pasinaudoti San Marinas

Eurovizijos dainų apžvalga: praėjusių metų pergalės receptu bandantis pasinaudoti San Marinas © Eurovision.tv 2022-04-28 09:25

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Praėjusiais metais nykštukinė San Marino valstybė nustebino visą Europą, kai į Euroviziją atsivežė gerai žinomą reperį Flo Ridą. Ir nors San Marinui buvo prognozuojama vieta dešimtuke, finale ši šalis gavo vos 50 balų ir aplenkė tik keturias dainas.

Šiais metais ši nykštukinė valstybė į Euroviziją siunčia atlikėją Achille Lauro su daina „Stripper“.

Vien pažvelgus į patį atlikėją iškart galima įžvelgti tam tikrų panašų su praėjusių metų nugalėtojais „Maneskin“, o ir pačios dainos stilius yra ganėtinai artimas praėjusių metų italų pasirodymui.

Pats A. Lauro taip pat yra italas ir ne kartą bandė prasimušti į Euroviziją būtent kaip savo šalies atstovas. Dar įdomiau tai, kad jis tą bandė padaryti net ir šiemet, tačiau po nepavykusio bandymo paskelbė apie planus dalyvauti San Marino atrankoje, kurioje galiausiai šventė pergalę.

Atlikėjas praeityje labiau buvo žinomas kaip reperis, tačiau pastaruoju metu jo dainose girdisi vis daugiau pop-roko elementų, būtent tokia yra ir daina „Stripper“.

Vis tik pats kūrinys nėra kažkuo ypatingas. Klausantis šios dainos kartais net susidaro įspūdis, kad instrumentinė kūrinio dalis turėtų būti atskira nuo atlikėjo atliekamos dalies. Tiesa, dainos pabaigoje šių dviejų dalių sinergija suskamba išties puikiai, todėl bent jau pabaigoje ši daina palieka neblogą įspūdį.

San Marinas pasirodys antrajame pusfinalyje, kuris, akivaizdu, bus gerokai stipresnis, todėl A. Lauro turi paruošti kažką ypatingo, jei nori pasirodyti ir finale.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 6/10

Komentarai (0)

Naujausios naujienos