Eurovizijos dainų apžvalga: praėjusių metų rezultatą tikrai pagerinsianti Jungtinė Karalystė

Eurovizijos dainų apžvalga: praėjusių metų rezultatą tikrai pagerinsianti Jungtinė Karalystė © Eurovision.tv 2022-04-21 16:26

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Šiandien pradėsime apžvalgas šalių, kurios praėjusiais metais pasirodė konkurso finale. Pirmoji tokia šalis – pernai nė taško nesurinkusi Jungtinė Karalystė.

Iškart galime nuraminti šios šalies fanus – praėjusių metų rezultatas tikrai bus pagerintas, o lažybininkai britus mato net kaip ir vienus konkurso favoritų.

Šiais metais Jungtinė Karalystė į konkursą siunčia socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždė Samą Ryderį su daina „Space Man“.

Nors S. Ryderis savo dainininko karjerą pradėjo dar 2009 metais, jis išpopuliarėjo tik po 2020-iais, kai dėl koronaviruso paskelbto karantino metu ėmė kelti savo vaizdo įrašus į „TikTok“ platformą. Šiuo metu tai yra vienas garsiausių atlikėjų savo šalyje.

Nenuostabu, kad BBC priėmė sprendimą į Turiną siųsti būtent šį dainininką, tačiau, kaip tai bebūtų keista, šį kartą Jungtinė Karalystė turi ir solidžią dainą.

„Space Man“ yra puikus pop kūrinys apie būtinybę svajoti ir siekti savo tikslų. Nors tai ir yra pop daina, ji yra išties įdomi ir tikrai išsiskirsianti iš kitų panašaus stiliaus dainų.

Tikrai nenuostabu, kad lažybininkai S. Ryderiui prognozuoja vietą net pirmajame penketuke. Vis tik mūsų nuomone, tai nėra kūrinys, kuris gali rimtai pretenduoti į pergalę, tačiau tai akivaizdžiai turėtų geriausias Jungtinės Karalystės pasirodymas per kelis pastaruosius metus.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 8,5/10

Komentarai (0)

Naujausios naujienos