Eurovizijos dainų apžvalga: Sakartvelo garbę gins buvę cirko akademijos mokiniai

Portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje iki pat Eurovizijos starto apžvelgs visas artėjančio konkurso dainas bei pateiks ekspertų vertinimą.


Antroji dainą, kurią apžvelgsime šioje apžvalgoje – Sakartvelo pasirinkimas. Šiai šaliai Turine atstovaus grupė „Circus Mircus“ su daina „Lock Me In“.

„Circus Mircus“ yra ganėtinai jauna grupė, savo veiklą pradėjusi tik 2020 metais, o pavadinime žodis „cirkas“ atsirado neatsitiktinai. Pasirodo, kad grupės nariai susibūrė tuomet, kai buvo išmesti iš cirko akademijos, kurioje jiems visiems sekėsi itin sunkiai.

Dainoje „Lock Me In“ girdimi tiek roko, tiek POP muzikos elementai, kas sukuria išties įdomų skambesį. Klausantis šios dainos išties galima pasijausti kaip splavingame renginyje, ar net cirke. Vis tik daina labiau skirta smagiam vakarui su draugais, o ne Eurovizijos dainų konkursui.

„Lock Me In“ tikrai nėra kūrinys, kurį norėsite klausytis dar ir dar kartą, o ir dainos melodija iš karto įsiminti bus be galo sunku.

Tiesa, galima tikėtis itin spalvingo pasirodymo scenoje, kuris išsiskirtų iš kitų pasirodymų, tačiau tai kol kas labiau yra tik spėjimai, kadangi „Circus Mircus“ atsisakė išleisti paruoštą dainos vaizdo klipą dėl kilusio karo Ukrainoje.

Būtent išsiskirintis pasirodymas scenoje gali būti vienintelis dalykas, leisiantis Sakartvelui pagalvoti apie vietą finale. Vis tik, jei nenutiks kažkas netikėto, ši šalis vėl turės tenkintis pasirodymu pusfinalyje.

Eurovizija.net portalo vertinimas – 4/10.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos