„Eurovizijos“ dainų konkurso prognozės ir tiesioginė transliacija 2024

Gegužės 7-ąją dieną Malmėje vyksiančiame pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje trečiuoju numeriu pasirodys Lietuva. Stebėkite pusfinalį tiesiogiai žemiau. „Eurovizijos“ lažybų bendrovių prognozes galite matyti čia.

Mūsų šaliai šiais metais atstovauja Silvester Belt su daina „Luktelk“. Verta pažymėti, kad antrus metus iš eilės didžioje scenoje atliekamas kūrinys skambės lietuvių kalba.

„Eurovizija“ kiekvienais metais prie televizijos ekranų pritraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje, vis tik pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama ir internetinėms transliacijoms, todėl pateikiame informaciją, kaip galite stebėti šių metų konkursą.

„EUROVIZIJOS“ TRANSLIACIJOS

„Eurovizijos“ transliacijos Lietuvoje yra itin populiarios, o šį konkursą dažnai stebi ir muzika visiškai nesidomintys žmonės.

Lietuvoje, kaip įprasta, šiais metais „Euroviziją“ transliuos LRT televizija. Per LRT bus galima išvysti gegužės 7 ir 9 dienomis vyksiančius pusfinalius, o taip pat gegužės 11-ąją  įvyksiantį finalą.

Pirmajame pusfinalyje Silvester Belt pasirodys trečiuoju numeriu.

EUROVIZIJA 2024TIESIOGIAI INTERNETU

Nenuostabu, kad pastaruoju metu „Eurovizija“ ieško vis daugiau būdų pasiekti žiūrovus, todėl konkurso transliacijos yra nesunkiai prieinamos ir internetu.

Tiek pusfinalius, tiek finalą galima tiesiogiai stebėti „Eurovizijos“ „Youtube“ paskyroje, tiesa, tam tikrais atvejais prieiga prie šių transliacijų gali būti ribojama pagal šalį, kurioje esate.

Internetu Euroviziją transliuoja ir LRT savo interneto portale. Tiesa, LRT transliacijas galite stebėti tik tuo atveju, jei esate Lietuvos teritorijoje.

„EUROVIZIJOS“ LAŽYBININKŲ PROGNOZĖS

Pastaraisiais metais patapo itin populiaru tikrinti kokios yra lažybininkų prognozės, todėl keletą jų visada galite pasitikrinti lažybininkų prognozių skiltyje.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos