Internete sukurta peticija: „Eurovizijos“ nugalėtoją turi rinkti žiūrovai, o ne „ekspertai“

Internete sukurta peticija: „Eurovizijos“ nugalėtoją turi rinkti žiūrovai, o ne „ekspertai“ © Pexels 2023-02-22 23:35

Internetiniame portale peticijos.lt buvo sukurta peticija, kurioje išreikštas nepasitenkinimas dėl to, jog „Eurovizijos“ nugalėtoją šiais metais Lietuvoje nulėmė ne žiūrovų, o komisijos skirti balai.

„Kai didžioji Eurovizija pusfinaliuose atsisako komisijos balų ir palieka spręsti žiūrovams, LRT mano, kad keli „ekspertai“ žino geriausiai. Rūtą Mur žiūrovai išrinko Lietuvos Eurovizijos 2023 m. nugalėtoja. Tačiau LRT nusprendė, kad keli žmonės žino geriau. Kokia tada balsavimo prasmė? Nepasitikėjimas liaudimi atsiduoda taip smerkiamu sovietizmu. Prašau LRT pakeisti savo sprendimą ir siųsti tai, ką išrenka žiūrovai, ypač tuo atveju, kai yra lygiosios. Bei atitinkamai pakeisti netikusias taisykles",- skelbiama peticijoje.

Peticijos nuoroda žemiau: 

https://www.peticijos.lt/visos/83473/eurovizijos-nugaletoja-turi-rinkti-ziurovai-o-ne-ekspertai/

Komentarai (2)

  • Absurdas 2023-02-23 10:32

    Net didžiojoje Eurovizijoje absurdas, kad laimejo Ukraina su pusetina daina, tik todel, kad žiūrovai solidarizavosi del karo ten, isties pagal komisija butu laimejes anglas, kuris isties bubo zenkliai geresnis. Taip ir cia, balsų persvara bubo tokia minimali, kad galima sakyti buvo lygiosios publikos balsavime, todel be reikalo keliamos bangos.

    Cituoti
  • Mata Hari 2023-02-23 04:35

    Pritariu????

    Cituoti
Naujausios naujienos