Ispanijos aukščiausios futbolo lygos vadovai rungtynių laiką derina prie Eurovizijos

Ispanijos aukščiausios futbolo lygos vadovai rungtynių laiką derina prie Eurovizijos 2021-05-17 14:37

Ispanijoje artėjantį savaitgalį laukia dramatiška kova dėl titulo, į kurį pretenduoja dvi Madrido ekipos – „Atletico“ ir „Real“.

Vis tik lygai kyla sunkumų tinkamai sudėliojant paskutiniojo turo tvarkaraštį, kuris per pastarąją parą keitėsi jau keletą kartų.

Iš pradžių buvo norima visas turo rungtynes žaisti sekmadienio vakarą, paliekant šeštadienį laisvą. To priežastis – Eurovizijos dainų konkurso finalas.

Toks lygos sprendimas itin papiktino „Villarreal“ vadovus, kadangi klubas jau gegužės 26-ąją dieną kovos UEFA Europos lygos finale.

„Mums buvo paaiškinta, kad šeštadienio vakarą rungtynės dubliuotųsi su Eurovizijos finalu. Akivaizdu, kad mūsų klubui rodoma per mažai pagarbos. Mes juk reprezentuojame lygą Europos turnyre“, – bendraudamas su „Cadena COPE“ kalbėjo „Villarreal“ vadovas Fernando Roigas.

„La Liga“ vadovai vis tik atsižvelgė į „Villarreal“ kritiką ir didžioji dalis mačų vyks šeštadienį, 19 valandą Lietuvos laiku, kai tuo tarpu Eurovizijos finalas prasidės trimis valandomis vėliau.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos