Lažybininkų Eurovizijos TOP 10: dominuoja du aiškūs lyderiai

Lažybininkų Eurovizijos TOP 10: dominuoja du aiškūs lyderiai © Eurovision.tv 2021-03-19 19:00

Iki Eurovizijos dainų konkurso lieka vis mažiau laiko, o portalas Eurovizija.net pristato naują rubriką, kurioje kiekvieną savaitę pažvelgsime į tai, kam pergalę prognozuoja lažybų bendrovės.

Savo dainas konkursui pateikė jau visos šalys, tiesa, Baltarusija savąją paraišką turi koreguoti, todėl pamažu galime ieškoti tam tikrų tendencijų.

Ilgą laiką lažybininkų prognozėse konkurentų sau neturėjo šveicaras Gjon's Tears su daina „Tout I'univers“. Šveicaro šansai ir toliau vertinami geriausiai, tačiau visai neseniai jis sulaukė rimtos konkurencijos iš Maltos. Būtent šios šalies atstovė Destiny su kūriniu „Je Me Casse“ lipa Gjon's Tears ant kulnų.

Trečioje vietoje įsitaisė taip pat dainą neseniai pristačiusi Bulgarijos atstovė Victoria, kuri atliks jausmingą dainą Growing Up Is Getting Old“. Šios dainininkės šansai triumfuoti Eurovizijoje vertinami maždaug 8 procentais. Įdomu tai, kad pirmose trejose vietose įsitaisę atlikėjai į konkursą turėjo vykti ir pernai.

Ketvirtoje vietoje šią savaitę randame pirmąją Eurovizijos naujokę – prancūzę Barbara Pravi ir jos dainą „Voila“. Ši daina, kaip ir pirmos trys, esančios aukščiau, yra baladė.

Eurovizijos elitui nuolat priskiriama Italija solidžiai vertinama ir šiemet. „Maneskin“ daina „Zitti e buoni“ lažybininkų prognozėse kol kas yra penktoje vietoje. Iškart už Italijos žengia Švedija, kuriai atstovaus Tusse su daina „Voices“.

Pagaliau priėjome Lietuvos atstovus „The Roop“. Ilgą laiką pirmavę lažybininkų prognozėse mūsų tautiečiai dabar yra jau tik septinti, o jų šansai laimėti Euroviziją vertinami 5 procentais. Vis tik pati grupė ne kartą teigė, kad visą dainos populiarinimo kampaniją ruošiasi pradėti gerokai vėliau, todėl tikėtina, kad šioje lentelėje artimiausiu metu išvysime lietuvių progresą.

Iškart už „The Roop“ žengia Islandija ir grupė „Daði og Gagnamagnið“ su daina „10 Years“. Įdomu tai, kad būtent „Daði og Gagnamagnið“ pernai buvo laikomi pagrindiniais „The Roop“ konkurentais kovoje dėl pergalės.

Devintoje vietoje, lažybininkų vertinimu, kol kas yra Kipras ir su trenksmu pristatyta Elena Tsagrinou daina „El Diablo“.

Dešimtuką šią savaitę užbaigia suomių išskirtinis grupės „Blind Channel“ kūrinys „Dark Side“.

Lažybininkų Eurovizijos TOP 10 apžvalga pasirodys kiekvieną penktadienį.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos