Nacionalinės atrankos 2014 taisyklės. Kaip vertinate?

Nacionalinės atrankos 2014 taisyklės. Kaip vertinate? 2014-02-05 09:31

Šiais metais iš esmės pasikeitė Nacionalinės atrankos taisyklės, kurias nustato Lietuvos nacionalinis transliuotojas - LRT.

Esminiai pakeitimai susiję su tuo, jog nuo šiol atlikėjas ir daina renkama atskirai, o atranka vykdoma kur kas ilgiau nei seniau. Balsuoja tiek žiūrovai, tiek ir komisija. Tiesa, į šį reikalą pajungti ir užsieniečiai muzikos prodiuseriai, kurie balsuoja, kaip ir lietuviškoji komisija. Kas liečia žiūrovų balsavimą, tai tenka pastebėti, jog dažnai balsų skirtumas tarp atlikėjų būna labai nedidelis, vos keliasdešimt ar net keli balsai. O ir pats balsavimas būna ne itin aktyvus. Tad ši vertinimo dalis atrodo ypatingai neobjektyvi. Kviečiame jus, Eurovizijos fanus, išsakyti nuomonę komentaruose, apie šių metų nacionalinės atrankos taisykles. Ar jos išties padės atrinkti geriausią atlikėją, ir geriausią dainą? Kokius rekomenduotumėte taisyklių pakeitimus?

Komentarai (7)

 • nnn 2014-02-24 10:26

  Esu labai nusivylusi vakar dienos balsavimu ir rezultatais, uzia net visas internetas nuo komentaru, nes akivaizdu kad turejo laimeti Mia su savo daina, bet ne Vilija, todel primygtinai siulyciau pakartoti ziurovu balsavima, kad butu isitikinta skaidrumu.

  Cituoti
 • Jurate 2014-02-23 21:37

  Nelabai supratau kaip prie 12 pridejus 8 balus ir prie 10 pridejus 11 balu gaunasi, kad 20 yra daugiau uz 21 bala. Kaip cia suprast toki skaiciavima? Kodel papuole ne ta daina, Kuri surinko daugiau balu?!

  Cituoti
 • Vida 2014-02-16 14:04

  Uzsienio komisija daznai vertina atvirksciai nei Lietuvos komisija, galima pagalvoti kad galimai nori, kad Lietuvai atstovautu silpnesni

  Cituoti
 • Edgaras 2014-02-10 11:13

  Labai blogos, nes atlikejas negales dainuoti savo kurtos dainos :)

  Cituoti
 • Gerardas 2014-02-08 20:33

  Susieti geriausius zodzious ir ritma turincias keleta dainu su skambiausiai atitinkama daina atliekanciu atlikeju, tai ko dabar truksta labiausiai, isgauti maloniausiai bei sirdi uzkurianciai dainai!

  Cituoti
 • Ruta 2014-02-08 19:53

  Patikekit,gal atlikejai ir turi balsus,bet su tokiom dainom vaziuoti I Eurovizija???Nebedarykim sarmatos Lietuvai,baisu,dainos letos,jokio veiksmo,jokio judesio,niekas neuzkabina.Vieninteli karta buvo tikrai grazu klausytis Mamontovo su komanda,ir viskas,toliau baisu ir dar karta baisu...Kaip bebutu,atiduociau balsa uz Monika Linkyte,dar panasiau I ta puse,sekmes,Monika.

  Cituoti
 • lukas 2014-02-07 21:25

  butu viskas geriau jeigu komisija duotu daugiau balu.nes ziurovai nesupranta ka daro ir balsuoja uz ta Kavaliauska! o gi verciausi yra Monika ir Vaidas.na jeigu nebutu iskritusi Ieva tai ir ji labai gerai dainuoja.Tai vat zmones nepadarykit gedos ir klaidos kas atsitiko x faktoriuje gi ne i isvaizda ziurim o i balsa ir i daina.beje tas Martynas Kavaliauskas visiskai nepasizymi groziu

  Cituoti
Naujausios naujienos