Oficialus Eurovizijos pranešimas dėl Koronaviruso (COVID-19)

Ar 2020 Eurovizija bus atšaukta? Atidėta? Pasirengimas dainų konkursui vis dar tęsiamas, kaip planuota. Galutinai Eurovizijos likimas spręsis balandžio mėnesį.

Oficialus Europos transliuotojų sąjungos (EBU) pranešimas

"EBU atidžiai stebi koronaviruso plitimo situaciją ir neatsilieka nuo naujausių PSO ir nacionalinių sveikatos institucijų patarimų ir gairių. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Olandijos transliuotojais NPO, NOS, AVROTROS ir Roterdamo miestu, norėdami nuspręsti įvairius galimus 2020 Eurovizijos dainų konkurso scenarijus. Tačiau, kol liko 2 mėnesiai iki 3 tiesioginių laidų gegužės mėnesio 12, 14, 16 dienomis ir greitai besikeičiančios situacijos tiek Nyderlanduose, tiek dalyvaujančių transliuotojų šalyse, dar per anksti priimti galutinius sprendimus. Turėdami tai omenyje, mes kartu su komanda ruošiamės rengti 65-ąjį Eurovizijos dainų konkursą Roterdame."

Keletas variantų

Europos transliuotojų sąjunga ("EBU") rengia įvairius "Eurovizijos 2020" organizavimo ir rengimo scenarijus. Viskas priklauso nuo to, kaip Olandijoje ir kitoje Europoje vystosi koronaviruso protrūkis ir plitimas. Spėjama, kad yra viso šeši galimi variantai 2020 Eurovizijos dainų konkursui:
  • Jokių pasikeitimų - 2020 Eurovizija įvyks kaip ir planuota.
  • Jokių žiūrovų, arenoje - ribotas arba jokių žiūrovų keikis arenoje.
  • Jokių žiūrovų, TV studijoje - transliuoti Eurovizijos dainų konkursą iš uždaros TV studijos, be žiūrovų.
  • Nacionalinė transliacija - kiekviena šalis tiesiogiai transliuos savo pasirodymą.
  • Atidėjimas - su galimomis šių metų datomis.
  • Atšaukimas - šis variantas kol kas nėra svarstomas.
Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos