„Pabandom iš naujo“ pusfinalio TOP 10

„Pabandom iš naujo“ pusfinalio TOP 10 2021-01-29 11:11

Visai neseniai prasidėjusi nacionalinė Eurovizijos atranka „Pabandom iš naujo“ jau artėja prie finišo tiesiosios. Šeštadienį, sausio 30 dieną, LRT žiūrovai turės galimybę išvysti atrankos pusfinalį, kuriame pasirodys 10 geriausių pirmojo etapo dalyvių. Tiesa, čia vis dar neišvysime grupės „The Roop“, kuri yra laikoma ryškia atrankos favorite ir turi garantuotą vietą finale.

Portalas Eurovizija.net nusprendė iš arčiau pažvelgti į 10 pusfinalio dalyvių bei pateikti prognozę, kurias dainas turėtume išgirsti ir konkurso finale.

Primename, kad į „Pabandom iš naujo“ finalą žengs penkios daugiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukusios dainos.

10 vieta: Aistė Brokenleg – „Home“

Praėjusiais metais nemažai simpatijų sulaukusi Aistė Brokenleg sugrįžo dar vienam bandymui. Tiesa, panašu, kad praėjusių metų dainos „Electric Boy“ pranokti nepavyko. „Home“ galima vadinti alternatyvios muzikos daina, tačiau ji nėra tokia įtraukianti ir įsimenanti, kaip praėjusiais metais skambėjusi „Electric Boy“. Aistė jau atrankoje tik per plauką įšoko į pusfinalį, kur, jei neįvyks nieko stebuklingo, turėtų likti už finalo borto.

9 vieta: „BE U“ – „Love Yourself“

Valdo Lacko kraštiečiai iš Šilutės nustebino ne vieną nacionalinės Eurovizijos atrankos žiūrovą. Charizmatiška ir lengvai įsimenanti daina, laisvai scenoje judantys jaunuoliai bei tvarkingai parengtas pasirodymas. Turbūt, visa tai ir lėmė, kad „Be U“ žengė žingsnį į pusfinalį. Dalis žiūrovų šią grupę suskubo lyginti su „Saulės Kliošu“, tačiau akivaizdu, kad kokybes prasme „Be U“ atsilieka dar labai smarkiai. Pati daina taip pat nėra šedevras ir jei ne itin prasta šių metų atranka, grupė, greičiausiai, apie pusfinalį galėtų tik pasvajoti.

8 vieta: Martyna Jezepčikaitė – „Thank You Very Much“

Martyną reikėtų pasveikinti su puikiu šūviu prisistatant platesnei Lietuvos publikai. Daina „Thank You Very Much“ primena ne vieną didžiojoje Eurovizijoje skambėjusį hitą. Deja, pats dainos išpildymas ir sceninis įvaizdis tikrai nebuvo tobulas. Įdomu, kad Martyna yra daugiausiai žiūrovų simpatijų pirmajame etape sulaukusi atlikėja ir būtent tai jai padėjo žengti į finalą. Galbūt, tai bus jos išsigelbėjimo ratas ir pusfinalyje, bet žvelgiant objektyviai, Martyna neatrodo pajėgi atsidurti finale.

7 vieta: Norbertas – „Man In Need“

Klausant šios dainos neapleidžia klausimas: o kas būtų, jei tokią dainą atliktų Donatas Montvydas? Atsakymas paprastas – tai būtų gana rimta konkurencija „The Roop“. Daina išties skamba šiuolaikiškai ir Eurovizijoje tikrai išgirsime kažką panašaus. Vis tik daina nėra visiškai šabloniška, turi įdomių vietų ir savo „kabliukų“. Problema šioje vietoje – atlikimas. Norberto vokalinės galimybės yra kiek per silpnos iš šios dainos išspausti maksimumą ir žengti į „Pabandom iš naujo“ finalą. Kaip bebūtų, šis atlikėjas gali nustebinti ir būti „juodoju arkliuku“ konkurso pusfinalyje.

6 vieta: Evita Cololo – „Be paslapčių“

Visų pirma, Evita nusipelnė pagyrimų vien dėl to, kad jos daina yra vienintelė pusfinalyje skambėsianti gimtąja kalba. Pati daina irgi yra ganėtinai įdomi, kurios norisi pasiklausyti dar kartą, tačiau vietomis atrodo kiek monotoniška. Evita taip pat atrankos pirmajame etape priėmė įdomių sceninių sprendimų, kurie jai padėjo išsiskirti. Kalbėti apie atlikėjos vokalą nereikėtų, nes ji jau ne kartą įrodė, kad šioje srityje didesnių problemų neturi. Tikrai nenustebsiu, jei ši daina įšoks į finalą, tačiau penkios kitos dainos atrodo kiek stipriau.

5 vieta: Gabrielius Vagelis – „My Guy“

„My Guy“ kažkuo primena kitas dainas, su kuriomis Gabrielius žengė į nacionalinės Eurovizijos atrankos sceną. Ir tai toli gražu nėra blogas ženklas, kadangi šis atlikėjas visuomet būna priskiriamas prie rimtų pretendentų žengti bent į finalą. Panašu, kad G. Vagelį galime išvysti 2021 metų „Pabandom iš naujo“ finale. Daina yra įsimenanti, atlikėjo vokalas stiprus. Vis tik dainininkas sulaukė nemažai kritikos dėl sceninio įvaizdžio, pažiūrėsime, ar į pastabas bus sureaguota.

4 vieta: Titas ir Benas – „No“

„X faktoriuje“ sužibę jaunuoliai nusprendė savo laimę išbndyti ir Eurovizijoje. Pripažinkime, pirmas blynas tikrai neprisvilo. Jausminga baladė, kuria labai laisvai galima įsivaizduoti skambant ir didžiojoje Eurovizijoje.

3 vieta: Milita – „Shadows“

Po pirmosios atrankos laidos pasirodė nuomonių, kad Milita yra bene vienintelė, galinti rimčiau pasipriešinti „The Roop“. Tos kalbos greitai nutilo, kai praėjusių metų „Pabandom iš naujo“ nugalėtojai pristatė savo dainą. Vis tik atlikėja atlieka viena iš pusfinalio favoričių su daina „Shadows“, kuri išties primena itin kokybišką Eurovizinio standarto kūrinį. Ar ši daina galėtų užimti aukštą vietą Eurovizijoje? Ne. Ar galėtų tinkamai ir garbingai atstovauti Lietuvai? Tikrai taip.

2 vieta: Voldemars Petersons – „Never Fall For You Again“

Iki šiol su ramiomis baladėmis į Eurovizijos atrankos sceną žengdavęs Voldemars Petersons šiais metais nustebino daugelį „Pabando iš naujo“ žiūrovų. „Never Fall For You Again“ nuo pat pirmų akordų priverčia linguoti ir dainuoti kartu su atlikėju, o tai, sutikite, puikus ženklas. Maža to, V. Petersons jau pirmajame etape praktikšai parodė viską, kaip atrodytų jo galutinis pasirodymas. Net neabejoju, kad ši daina bus finale, kur taip pat turės realų šansą patekti bent į TOP 3.

1 vieta: Gebrasy – „Where‘d You Wanna Go“

Ne pirmus metus atrankoje dalyvaujantis atlikėjas šiais metais turi dainą, kuri dažnu atveju būtų neabejotina atrankos favoritė. Nežinau, ar Gebrasy graužiasi nagus, jog tokį šedevrą ištraukė tais pačiais metais, kai šansų beveik niekam nepalieka „The Roop“, bet daina „Where‘d You Wanna Go“ primena pasaulinio lygio atlikėjų hitus. Tą pirmajame atrankos etape pastebėjo ir komisijos nariai.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos