Pamatykite: Silvester Belt pristatė „Luktelk“ dainą Europai

Lietuvos atstovas 2024-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkurse Silvester Belt pradeda turą po Europos didmiesčius, kurio metu užsienio gerbėjams ir žiniasklaidai pristato gegužę Malmėje skambėsiančią savo dainą „Luktelk“. Šventinį savaitgalį pagal Lietuvos dainą šoko ir kartu dainavo gausi publika Ispanijos sostinėje Madride. Artimiausiomis savaitėmis atlikėjo planuose – dar trys pasirodymai ir susitikimai su užsienio lietuviais.

Pirmą kartą gyvai už Lietuvos ribų „Luktelk“ suskambėjo dar kovo pradžioje Stokholme, Švedijos nacionalinės atrankos „Melodifestivalen“ finalo išvakarėse. Dainą, kuri net septynias savaites buvo klausomiausiu singlu Lietuvoje, konkurso šalies šeimininkės publika tuomet sutiko itin šiltai.

Tarp daugiausiai Lietuvos eurovizinės dainos besiklausančių šalių – ir Ispanija, kurioje numatyti du Silvestro pasirodymai. Šeštadienio vakarą „Luktelk“ skandavo Madride susirinkę gerbėjai, o jau po savaitės, balandžio 6 d., Lietuvos atstovas žengs į sceną euroviziniame vakarėlyje Barselonoje.

Kaip teigia atlikėjas, konkurso gerbėjams dainos žodžiai jau gerai pažįstami. Pasirodymą stebintys žiūrovai ypač gausiai prisijungia tose vietose, kurios kartojasi keliskart.

Šių vakarėlių metu atlikėjai ne tik susitinka su gerbėjais bei žiniasklaida, bet ir susipažįsta vieni su kitais. Silvestras pabrėžia, kad tarp dalyvių tvyro draugiška, o ne konkurencinga atmosfera. Pirmųjų išvykų metu jis jau spėjo susibendrauti su Belgijos, Lenkijos, Šveicarijos, Airijos bei Suomijos atstovais, taip pat susipažinti ir su Jungtinės Karalystės vėliavą į Malmę nešančiu Olly Alexander, kurio ankstesnė kūryba grupės „Years & Years“ sudėtyje pažįstama ne tik Silvestrui, bet ir dažnam Lietuvos klausytojui.

Daugelis šių atlikėjų su Lietuvos atstovu vėl susitiks Barselonoje, o jau kitą dieną gastroles pratęs Londone. Po savaitės, balandžio 13 d., šių metų eurovizininkai keliaus į Amsterdamą. Nuo 2009-ųjų Nyderlandų sostinėje organizuojamas renginys „Eurovision in Concert“ vyks vienoje pagrindinių miesto koncertų salių „AFAS Live“ ir yra bene laukiamiausias išankstinis „Eurovizijos“ renginys.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos