Pasiruoškite Eurovizijos 2020 šventiniams vakarams!

Pasiruoškite Eurovizijos 2020 šventiniams vakarams! 2020-05-09 19:07

Šie metai tikrai yra išskirtiniai, tačiau 2020 Eurovizijos atšaukimą kompensuoti žadama vykdant 2 specialius šou vakarus, kurie eteryje įvyks tomis pačiomis dienomis kaip ir turėję įvykti Eurovizijos 2020 pusfinaliai! Eurovizijos dainų šventė 2020 ("Eurovision Song Celebration 2020") pasirodys Gegužės 12 ir 14 dienomis 22 valandą Lietuvos laiku, Eurovizijos kanalo YouTube paskyroje. Abu pasirodymai taps įžanginiai į didžiojo finalo šou "Eurovision: Europe Shine A Light" (Gegužės 16 diena), kuris bus transliuojamas daugiau nei visoje Europoje!

Gegužės 12 ir 14 dienomis, visi 41 dalyviai ir jų dainos, bus pristatytos ir paminėtos nekonkurenciniu formatu. Norint pridėti dar daugiau susidomėjimo, visi kūriniai bus atlikti būtent ta tvarka, kuria turėjo pasirodyti pusfinalių metu.

Ko galima tikėtis iš pusfinalių šou?

Gegužės 12 dieną, pirmojo pusfinalio metu, EBU pristatys visas dainas ir atlikėjus kurie ir turėjo pasirodyti pirmajame pusfinalyje. Įskaitanti ir dvi didžiojo penketo atstoves Italiją ir Vokietiją, bei šeimininkus Nyderlandus. Renginio metu žadama daug pramoginio turinio ir staigmenų. Jei kada susimąstėte, kaip skambėtų Lietuvos atstovų The Roop - "On Fire", jei kūrinį atliktų Elvis Presley, arba Rusijos atstovų Little Big - "Uno" su akustiniu skambesiu, jums pasisekė! Eurovizija pristatys iššūkį - pakeisk savo dainos žanrą ("Switch Your Genre")!

Antrame internetiniame šou, kuris bus transliuojamas gegužės 14 d., Ketvirtadienį, bus pateikiamos antrajam pusfinaliui pasirinktos dainos, taip pat ir likusios 3 didžiojo penketo šalys: Prancūzija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė.

Norėdami pagerbti Eurovizijos gerbėjų basės ištikimybę, Eurovizijos dainų šventės dainų pakartojimuose pirmą kartą išvysime Eurovizijos fanus reaguojančius į dainas! Vietoje klasikinio dainos santraukos pakartojimo matysime, kaip gerbėjai dainuoja, šoka ir linksminasi kartu su 2020 Eurovizijos dainomis.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos