R. Šimašius pažadėjo Vilniuje surengti diskoteką, jei „The Roop“ triumfuos Eurovizijoje

R. Šimašius pažadėjo Vilniuje surengti diskoteką, jei „The Roop“ triumfuos Eurovizijoje 2021-03-12 11:42

Iki visų muzikos gerbėjų itin laukiamo Eurovizijos dainų konkurso lieka vis mažiau laiko, o Lietuvos atstovai – grupė „The Roop“ – ir toliau laikomi vienais iš favoritų parsivežti pergalę iš Roterdamo.

Panašu, kad mūsų tautiečių pergale tiki ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kuris savo socialinio tinklo paskyroje pasižadėjo surengti atvirą diskoteką, jei „The Roop“ parveš pergalę į Lietuvą.

„Neabejojukad THE ROOP turi labai daug šansų šiais metais laimėti Eurovizijoje. Jei taip ir įvyks, mano pažadasVilniuje surengsime tokią diskoteką po atviru dangumikokios Europa dar nematė – kaip  dainoje “Discoteque”!  

Pernai Vilnių pavertėme didžiausia lauko kavine po atviru dangumi, didžiausia atvira meno galerija, o šiemet jis virs didžiausia atvira šokių aikštele, kurioje miestiečiai galės, kaip “The Roop” dainuoja, “discoteque right at their home” ¬– diskoteka džiaugtis savo namuose. Tikiu lietuvių pergale konkurse, o jos proga ryškią ir įkvepiančią nuotaiką paskleisime visame mieste. Žinoma, laikantis visų tuo metu galiosiančių saugumo reikalavimų“, – rašė Vilniaus meras.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos