Stebėkite Lietuvos pasirodymą Eurovizija 2022 tiesiogiai

Stebėkite Lietuvos pasirodymą Eurovizija 2022 tiesiogiai © EBU 2022-05-14 00:32

Jau šiandien Turine įvyks 2022 metų Eurovizijos dainų konkursas finalas, kuriame pasirodys ir Lietuva. Stebėkite finalą tiesiogiai žemiau. Eurovizijos lažybų bendrovių prognozes galite matyti čia.

Mūsų šaliai šiais metais atstovauja Monika Liu su daina „Sentimentai“. Verta pažymėti, kad po labai ilgos pertraukos Eurovizijos scenoje vėl skamba lietuvių kalba atliekamas kūrinys.

Eurovizija kiekvienais metais prie televizijos ekranų pritraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje, vis tik pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama ir internetinėms transliacijoms, todėl pateikiame informaciją, kaip galite stebėti šių metų konkursą.

Eurovizijos transliacijos

Eurovizijos transliacijos Lietuvoje yra itin populiarios, o šį konkursą dažnai stebi ir muzika visiškai nesidomintys žmonės.

Lietuvoje, kaip įprasta, šiais metais Euroviziją transliuos LRT televizija. Per LRT bus galima išvysti gegužės 10 ir 12 dienomis vyksiančius pusfinalius, o taip pat gegužės 14-ąją  įvyksiantį finalą.

Pirmajame pusfinalyje Monika Liu pasirodys trečiuoju numeriu.

Eurovizija 2022 tiesiogiai internetu

Nenuostabu, kas pastaruoju metu Eurovizija ieško vis daugiau būdų pasiekti žiūrovus, todėl konkurso transliacijos yra nesunkiai prieinamos ir internetu.

Tiek pusfinalius, tiek finalą galima tiesiogiai stebėti Eurovizijos „Youtube“ paskyroje, tiesa, tam tikrais atvejais prieiga prie šių transliacijų gali būti ribojama pagal šalį, kurioje esate.

Internetu Euroviziją transliuoja ir LRT savo interneto portale. Tiesa, LRT transliacijas galite stebėti tik tuo atveju, jei esate Lietuvos teritorijoje.

Eurovizijos lažybininkų prognozės

Pastaraisiais metais patapo itin populiaru tikrinti kokios yra lažybininkų prognozės, todėl keletą jų visada galite pasitikrinti lažybininkų prognozių skiltyje.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos