„The Roop“ – pagrindiniai favoritai laimėti Euroviziją

„The Roop“ – pagrindiniai favoritai laimėti Euroviziją 2021-02-08 11:46

Šeštadienį baigėsi vos mėnesį trukusi Lietuvos nacionalinė Eurovizijos atranka „Pabandom iš naujo“, kurioje be didesnio vargo triumfavo grupė „The Roop“ su daina „Discoteque“.

Praėjusiais metais dėl koronaviruso pandemijos į Euroviziją neišvykusi grupė šį kartą atrankos finale iš komisijos narių gavo maksimalų balų skaičių, o žiūrovų balsavime sulaukė daugiau nei 74 tūkst. balsų.

Panašu, kad sėkmės „The Roop“ gali tikėtis ir Roterdame gegužės mėnesį. Vos pasibaigus „Pabandom iš naujo“ finalui, Lietuvos šansai laimėti Euroviziją, anot lažybininkų, dar labiau išaugo ir dabar tokia tikimybė siekia maždaug 12 proc – daugiausiai tarp visų konkurso dalyvių.

Įdomu tai, kad antroje vietoje kol kas rikiuojasi Islandija, kuri dar net nėra pristačiusi dainos, tačiau aišku, kad šiai šaliai ir vėl atstovaus grupė „Daði og Gagnamagnið“, kuri pernai buvo laikyta pagrindine „The Roop“ konkurente. Islandijo šansai laimėti konkursą vertinami 8 proc.

Trečioje vietoje rikiuojasi kol kas taip pat tik atlikėją pristačiusi Bulgarija. Ši šalis taip pat nusprendė šansą suteikti pernai atranką laimėjusiai atlikėjai Victoria.

Dainą jau išsirinkusi Prancūzija, pagal lažybininkų prognozes, šiuo met užengia ketvirtoje vietoje.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos