The Roop virusas ir toliau plinta: rusas „Discoteque“ išvertė į gimtąją kalbą

The Roop virusas ir toliau plinta: rusas „Discoteque“ išvertė į gimtąją kalbą 2021-01-28 14:54

Praėjusiais metais į Roterdamą ginti Lietuvos garbę Eurovizijoje turėjusi vykti grupė The Roop neteko savojo šanso dėl Europą sukausčiusios koronaviruso pandemijos. Daina „On Fire“ buvo laikoma konkurso favorite, tačiau konkurso organizatoriai nusprendė, kad 2021 metais visos šalys turės deleguoti naujas dainas.

Dalis Europos valstybių akimirksniu paskelbė, kad naujas dainas pristatyti galės 2020 metais atrankoje triumfavę atlikėjai, tačiau LRT sprendimas buvo kitoks. Nacionalinis mūsų šalies transliuotojas pranešė, kad ir 2021 vykdys atranką, o The Roop iškart turės vietą finale.

Toks sprendimas papiktino ne tik grupės fanus, bet ir pačius atlikėjus, kurie atvirai teigė nežinantys, ar dar kartą bandys užkariauti Euroviziją. Vis tik The Roop sugrįžo ir praėjusią savaitę pristatė naują hitą „Discoteque“.

Nors grupė dar net nelaimėjo atrankos, abejonių nėra, kad The Roop šiais metais pagaliau išvyks į Euroviziją, o naujoji daina jau sužavėjo ir užsienio publiką. Maža to, lažybų bendrovės Lietuvą jau laiko favorite laimėti šių metų Euroviziją.

Daina vis labiau užkariauja užsienio „Youtube“ kanalus, darančius apžvalgas apie Eurovizijos dainas. Vis tik vienas Rusijos video blogeris „tseBROOK“ žengė dar vieną žingsnį į priekį ir „Discoteque“ išvertė į rusų kalbą.

Įdomu tai, kad šis kanalas turi mažiau nei 700 prenumeratorių, o didžioji dalis vaizdo įrašių vargiai peržengia 100 peržiūrų skaičių. Vis tik būtent dainos „Discoteque“ rusiška versija per parą sulaukė beveik 3 tūkst. peržiūrų ir yra populiariausias įrašas šiame kanale.

Komentarai (0)

Naujausios naujienos