Tyrimas dėl Nyderlandų atstovo baigtas: kas laukia toliau?

Policijos atstovas Jimmy Modinas pranešė, jog tyrimas dėl Nyderlandų atlikėjo Joost Klein buvo baigtas. Visgi sprendimas bus priimtas artimiausių savaičių metu.

Pasak šaltinių, J.Klein jau yra išvykęs iš Švedijos. Už grasinimus šioje šalyje dažniausiai yra skiriama bauda.

Priminsime, jog J.Klein buvo diskvalifikuotas iš „Eurovizijos“ dainų konkurso. Žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog tyrimas buvo pradėtas dėl atlikėjo smurtinio veiksmo prieš vieną iš darbuotojų. Visgi Nyderlandų delegacija socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo savo incidento versija ir tikino, jog diskvalifikacijos bausmė per griežta.

„Incidentas įvyko ketvirtadienį po pasirodymo. Nepaisant aiškių pasiektų susitarimų, Joost buvo nufilmuotas, nulipęs nuo scenos, nors tuo metu skubėjo į žaliąjį kambarį. Joost tuo metu keletą kartų pakartojo, jog nenori būti filmuojamas. Visgi šis prašymas nebuvo gerbiamas. Dėl šios priežasties Joost grasinimai pajudėjo link kameros. Visgi Joost nepalietė operatorės. Apie šį incidentą buvo pranešta EBU, policija pradėjo tyrimą.

Diskutavome su EBU, siūlėme keletą sprendimų variantų. Nepaisant to, EBU vis tiek nusprendė diskvalifikuoti Joost Klein. ABROTROS mano, jog ši nuobauda yra griežta ir neproporcinga. Mes esame už geras manieras. Esame nusivylę dėl milijono gerbėjų, kurie laukė šio vakaro. Tai, ką Joost atnešė Nyderlandams ir Europai neturėjo taip baigtis“,- buvo skelbiama pranešime.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos