Vaikų Eurovizija 2020: atskleistas logotipas ir šūkis

"Move The World" (Pajudink pasaulį): atskleistas Vaikų Eurovizijos 2020 logotipas ir šūkis!

Praėjusį šeštadienį Eurovizijos koncerto metu "Europe Shine A Light" buvo atskleistas naujasis Vaikų Eurovizijos 2020 logotipas ir šūkis.

Konkursas įvyks Lapkričio 29 dieną, Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Lenkija antrus metus iš eilės laimėjo šį dainų konkursą. O pastaroji nugalėtoja Viki Gabor pergalę šventė savo namų žemėje - Gliwice-Silesia mieste Lenkijoje.

Lenkijos transliuotojas ir Europos transliuotojų sąjunga (EBU) jau pripažino, kad pasiruošimas ir planavimas dainų konkurso dėl COVID-19 yra kiek sulėtėjęs. Tačiau, kad ir kaip pakryptų viruso plitimas, rengėjai ruošiasi įvairiausiems scenarijams, kad renginys įvyktų.

Vaikų Eurovizijos Istorija

Dar 2000 metais Danijos transliuotojas (DR) rengė dainų konkursą vaikams, ir vėliau 2002 metais "MGP Nordic" vaikų dainų konkursas buvo surengtas jau prisijungus Švedijai ir Norvegijai. Europos transliuotojų sąjunga (EBU) susidomėjo šia vaikų dainų konkurso idėja, ir pirmą kartą toks konkursas įvyko 2003 metais Kopenhagoje, kur dalyvavo viso 16 šalių.

Tuo metu Vaikų Eurovizija buvo tiesiogiai skirta sudominti ir įtraukti vaikus iš visos Europos į Eurovizijos šurmulį. Deja, pamažu šis konkursas pradeda virsti suaugusiųjų Eurovizijos kopija, kur jaučiasi sielos, unikalumo ir vaikiškos atmosferos trūkumas, kuris pradžioje šio rengiamo konkurso dar buvo.

Vaikų Eurovizijoje gali dalyvauti vaikai nuo 9 iki 14 metų.

Sekite Euroviziją Instagrame https://www.instagram.com/eurovizijalt/

Komentarai (0)

Naujausios naujienos