Varžovus sutriuškinusi grupė „The Roop“ dar kartą iškovojo teisę vykti į Euroviziją 2021-02-07 14:56

Šeštadienio vakarą įvyko Lietuvos nacionalinės Eurovizijos atrankos „Pabandom iš naujo“ finalas, kuriame susirėmė penkios geriausios pirmųjų etapų dainos bei grupė „The Roop“.

Kaip ir buvo prognozuojama, būtent praėjusių metų atrankos nugalėtojai iškovojo šansą dar kartą vykti į didžiąją Euroviziją. Priminsime, kad pernai su daina „On Fire“ atranką laimėjusi grupė į Euroviziją neišvyko dėl koronaviruso pandemijos.

Šįkart daina „Discoteque“ užtikrintai laimėjo ne tik komisijos, bet ir žiūrovų balsavimą, surinkusi daugiau nei 74 tūkst. balsų. Antroje vietoje likęs atlikėjas „Gebrasy“ sulaukė vos kiek daugiau nei 6 tūkst. balsų.

Iškart po atrankos tiesioginiame LRT eteryje „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius teigė, kad nors daugelis ir prognozavo užtikrintą jų pergalę, pačiam dainininkui ramu nebuvo.

Po „The Roop“ pergalės nacionalinėje atrankoje dar labiau, anot lažybininkų, sustiprėjo Lietuvos pozicijos ir didžiojoje Eurovizijoje. Dabar mūsų šalies šansai laimėti vertinami 12 proc. ­­­– geriausiai tap visų konkurso dalyvių